To już koniec programu "Fifth Gear"

Kilka dni temu na koncie twitterowym Tiffa Needella pojawiła się informacja, która może wskazywać na to, że po wielu latach z anteny zniknie program "Fifth Gear"

Twój pierwszy samochód | Poradnik | Tanie, proste i dobre benzyniaki

Podczas gdy cały świat czeka na premierę nowych odcinków Top Gear, a także nowego formatu "The Grand Tour" prowadzonego przez eks-gwiazdy Top Gear, z małego ekranu znika "Fifth Gear".

W zeszły piątek nakręcono zdjęcia do ostatniego epizodu aktualnie wyświetlanej serii, a Tiff Needell poinformował za pomocą Twittera, że nie ma zaplanowanych kolejnych dni zdjęciowych. A to oznacza tylko jedno - program znika z anteny, a jeden z najbardziej popularnych prezenterów motoryzacyjnych będzie musiał odejść na emeryturę.

Mało kto wie, ale to właśnie ten człowiek zbudował w dużej mierze popularność programu Top Gear. Ten były kierowca wyścigowy rozpoczął swoją przygodę z telewizją w 1987 roku, gdy wraz z Clarksonem występował w Top Gear. Jego przygoda z tym programem trwała do 2001 roku. Następnie trafił do Channel 5, gdzie od 2002 roku był producentem i głównym prezenterem "Fifth Gear". I tak aż do dzisiaj.

Program po jakimś czasie przeniesiono z Channel 5 do Discovery Channel, a następnie do History Channel. Współprowadzącą "Fifth Gear" od początków była Vicki Butler-Henderson. Przez lata do tej dwójki dołączały takie postacie jak Jason Plato, Quentin Willson, Adrian Simpson czy Tom Ford.

ZOBACZ TAKŻE:

The Grand Tour | Clarkson, Hammond i May zdradzają tajemnice nowego programu

INNE LINKI

Noga z gazu. W tych miejscach działa Odcinkowy Pomiar Prędkości

Tiff Needell | Wywiad | Gwiazda wyścigów i programu "Fifth Gear"

Skoda Atero Coupe | Rapid na sportowo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.