Tuning | AG Alligator | Najbrzydsze BMW X6 na świecie

Nie, to nie jest żart. Ten samochód istnieje naprawdę i nazywa się AG Alligator. W dodatku trzeba za niego zapłacić sporo pieniędzy. Oto najbrzydsze BMW X6 na świecie

Złoty Rolls-Royce Wraith | Zła strona tuningu

Firma AG Excalibur nie była do tej pory szerzej znana. Specjaliści od tuningu pochodzący z Litwy będą teraz mogli zaistnieć w świecie, dzięki bardzo kontrowersyjnemu konceptowi, który stworzyli. Oto BMW X6, które przeszło bardzo mocny tuning wizualny, a do tego zostało przechrzczone na AG Alligator.

Jakiś czas temu firma AG Excalibur zaprezentowała mocno przerobione BMW Serii 6 o nazwie AG Shark. Jednak projekt przeszedł bez echa. Podobno jedynie emocje jakie wzbudził to niesmak u tych, którzy mieli okazję go zobaczyć.

Tym razem na warsztat trafia BMW X6, które na dzień dobry zostało przyozdobione zestawem nowych zderzaków po obu stronach. Przez to długość samochodu wydłużyła się o 20 cm. Wygląd przedniego pasa straszy z daleka, a niektórym przypomina Dartha Vadera. Błotniki zostały mocno napompowane, dzięki czemu auto urosło wszerz o 10 cm. Włożono w nie koła o rozmiarze 26 cali.

Tuning dotknął nie tylko nadwozia, ale również wnętrza. Pojawiła się tam skóra o fakturze tej przypominającej aligatora. Obszyto nią nie tylko fotele, ale także konsole środkową, kierownicę oraz boczki drzwi. Zmieniono także wygląd niektórych elementów oraz zamieniono  wyloty klimatyzacji na przypominające te z Mercedesa.

AG Alligator nie jest tanim samochodem. Trzeba za niego zapłacić prawie 400 tys. zł. Jesteśmy strasznie ciekawi, czy znajdą się chętni na ten samochód?

ZOBACZ TAKŻE:

Kalendarze 2016 | Miss Tuning | Ogień i wybuchy

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.