Range Rover Sport Davida Beckhama trafia pod młotek

Od czasu do czasu na aukcje trafiają auta z ciekawą historią albo należące w przeszłości do znanych ludzi. Teraz na classiccarauctions.co.uk pojawił się Range Rover Sport, którym jeździł słynny piłkarz David Beckham. Dla ludzi uwielbiających byłego piłkarza, to nie lada gratka

Evoque po chińsku

Davida Beckhama nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To jeden z najsławniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w całej historii piłki nożnej. Nas oczywiście, bardziej niż to gdzie grał i jak grał, interesuje czym jeździł na co dzień. Jednym z samochodów gwiazdy był Range Rover Sport. To jednak nie byle jaki Range, ponieważ ten konkretny został dla Beckhama przyszykowany przez brytyjskiego tunera Kahn. Teraz Range Rover Sport z przebiegiem prawie 100 tysięcy kilometrów trafił na aukcję.

Sercem tego Range Rovera Sport jest 4,2-litrowa, benzynowa, doładowana "V-ósemka" o mocy 390 KM. Kahn zadbało, aby Range gwiazdy prezentował się jeszcze bardziej sportowo (auto otrzymało agresywny pakiet stylistyczny) oraz brzmiał, jak na wielką bestię przystało, co osiągnięto montując nowy układ wydechowy.

Co zmieniło się we wnętrzu? Przykładowo na dywanikach znajdziemy wyszyte nazwisko piłkarza, a w strategicznych miejscach pojawiła się plakietka "Designed for David Beckham". Robiona na zamówienie jest także czarna, skórzana tapicerka z jasnymi motywami. Na tylnej kanapie można bawić się dwoma ekranami zainstalowanymi w zagłówkach foteli, a za odpowiednie nagłośnienie dba potężny system audio Genesis.

Używany Range Rover Evoque już od...

A ile trzeba zapłacić za tego wyjątkowego SUV-a? Jak na aukcje z samochodem gwiazdy w roli głównej, cena wcale nie przyprawia o zawrót głowy. Dom aukcyjny przewiduje, że Range Rover Sport będzie kosztował 25 000 funtów, czyli około 150 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że Range'a nie wystawia sam David Beckham, a drugi właściciel, który swego czasu odkupił SUV-a od piłkarza.

Źródło: Classiccarauctions.co.uk

ZOBACZ TAKŻE:

RANGE ROVER EVOQUE CABRIO | BESTSELLER BEZ DACHU

Range Rover Evoque CabrioRange Rover Evoque Cabrio fot. Range Rover

źródło: Okazje.info

Więcej o: