Złoty Rolls-Royce Wraith | Zła strona tuningu

Jest wiele firm tuningowych, które specjalizują się w przesadzonych projektach. Teraz swoje pretensje o koronę najbardziej zwariowanego tunera zgłosiła firma Office-K z Japonii

Rolls -Royce oficjalnie zapowiedział crossovera

Są takie samochody, które chyba nie powinny wpadać w ręce tunerów. Bo czy na przykład Rolls-Royce'a da się poprawić i ulepszyć bez zatracenia ducha brytyjskiej elegancji? Niektóre przedsiębiorstwa próbują to zrobić, ale ograniczają się raczej tylko do drobnych poprawek wizualnych. Inną drogą podążyła firma Office-K Tokyo Japan. Ich projekt to prawdziwy gwałt na klasycznym i dostojnym samochodzie, jakim bez wątpienia jest Rolls-Royce Wraith. No cóż... może komuś się ten biało-złoty Rolls spodoba. Office-K celuje chyba w raperów zza Oceanu i arabskich szejków. O gustach się podobno nie dyskutuje.

Używana limuzyna w rozsądnej cenie

Motywem przewodnim jest oczywiście wszechobecne złoto. Grill, końcówki wydechu, klamki, listwy wokół okien, obwódki przy światłach, znaczki, listwy na progach, wloty powietrza, dyfuzor, kawałek bagażnika... Wszystko pociągnięto błyszczącym, złocistym lakierem.  Złote są też felgi Forgiato o monstrualnych rozmiarach - całe 24 cale! Złotych elementów nie sposób nie zauważyć, bo lśniący kolor kontrastuje z nieskazitelną bielą nadwozia. Tak jakby zwykły Rolls nie wyróżniał się na drodze.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii. Umieściliśmy tam zdjęcia w wysokiej rozdzielczości - złoty Wraith to projekt na tyle niepowtarzalny i wyjątkowy, że trzeba mu się przyjrzeć z bliska.

ZOBACZ TAKŻE:

SERIA INSPIROWANYCH ROLLS-ROYCE'ÓW

Rolls-Royce Wraith Inspired by FashionRolls-Royce Wraith Inspired by Fashion fot. Rolls-Royce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.