Skoda Superb Atelier | Czeska limuzyna według Tomasza Ossolińskiego

Styl, wysoka jakość i precyzja oraz oczywiście niepowtarzalność. Tak polski oddział Skody opisuje nowe, trzeba przyznać wyjątkowe, wcielenie Skody Superb

Skoda Superb | Ceny w Polsce

Garnitury Tomasza Ossolińskiego słyną z najwyższej jakości materiałów, dlatego w przypadku wnętrza auta nie mogło być inaczej. We wnętrzu Skody Superb użyto legendarnych skór Connolly, szczególnie cenionych w motoryzacji. Nawiązując do subtelnego designu auta projektant postawił na stonowaną kolorystykę w odcieniach beżu i szmaragdowej zieleni.

Moje ubrania są raczej ubraniami eleganckimi niż ekstrawaganckimi i podobnie jest z samochodem - podkreśla projektant.

Wnętrze auta według projektu Ossolińskiego nie tylko ze względu na swój styl jest wyjątkowe. Część pomysłów polskiego projektanta nie jest standardowo stosowana w motoryzacji, dlatego wymagała sięgnięcia po nowe technologie, które w tej branży dotąd nie były wykorzystywane. Laserowanie skóry, wybijanie na wylot pewnych wzorów czy specyficznych lamówek - wszystko to częściej stosowane jest w wysokiej klasy krawiectwie czy w obuwnictwie.

W trakcie dziesięciu dni kilkanaście osób, wśród nich krojczy, szwaczki, mechanicy, lakiernik i stolarz, pracowało nad tym, aby wizje projektanta stały się rzeczywistością. Fotele zostały przeprojektowane tak, aby nadać im miękkości, która ma dodatkowo zachęcać do zajęcia miejsca.

Skoda Superb - sprawdź ogłoszenia

Unikatowy egzemplarz Skody Superb jest elementem spójnym z nową kolekcją ubrań. Znawcy stylu Tomasza Ossolińskiego podobno na pierwszy rzut oka zauważą, że to wnętrze zaprojektował właśnie on. Można w nim dostrzec szwy i wykończenia charakterystyczne tylko dla wyrobów Atelier Ossoliński.

Dajnie jest dotykać czegoś stworzonego ręcznie. Można powiedzieć, że ten samochód jest po prostu pięknie uszyty - podsumowuje Ossoliński

Autorskie wnętrze nowej Skody Superb po raz pierwszy będzie można zobaczyć podczas pokazu nowej kolekcji BUKOVINA Tomasza Ossolińskiego 26 października na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Teraz zapraszamy na film, który pokazuje, jak powstaje luksusowe wnętrze Skody Superb.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowa Skoda Superb | Pierwsza jazda | Do trzech razy sztuka?

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.