Clarkson, Hammond i May w Amazonie | Pierwsze szczegóły

Wiemy już jaka będzie przyszłość trójki słynnych prowadzących. Clarkson, Hammond i May trafili pod skrzydła Amazonu. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się pierwszych odcinków nowego motoryzacyjnego programu

Cała afera Clarksona

Przez całą głośną aferę trójka byłych prezenterów trzymała się razem i udało im się spaść na cztery łapy. Clarksona, Hammonda i Maya zobaczymy na platformie Amazon Prime Video . Wraz z nimi z BBC do amerykańskiego giganta przenosi się również Andy Wilman, który będzie teraz głównym producentem nowego programu.

Wciąż nie znamy nazwy nowego show Anglików, ale poznaliśmy już kilka szczegółów. Pierwsze pogłoski mówiły o premierze w 2016 roku, teraz dowiadujemy się, że najprawdopodobniej będzie to jesień 2016. Amazon zakontraktował słynne trio na trzy sezony. Każdy będzie składał się z dwunastu godzinnych odcinków. Wiemy też, że cały sezon nie zostanie udostępniony od razu. Amazon będzie się trzymał klasycznej formy i możemy spodziewać się jednego odcinka co tydzień.

Na razie pozostaje nam czekać na dalsze informacje. Zobaczymy też jak będzie z opłatami w złotówkach, ponieważ serwis Amazon Prime oczywiście nie jest darmowy. Do jesieni 2016 jeszcze sporo czasu.

ZOBACZ TAKŻE:

Top Gear: Ambitne porażki | The Best of Top Gear

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.