Subaru udoskonala model XV

Subaru XV otrzymało kilka poprawek, które mają na celu zwiększyć jego atrakcyjność. Nie skupiono się na wyglądzie, a na poprawie jakości, komfortu podróżowania i właściwości jezdnych crossovera

Subaru Outback | Pierwsza jazda | SUV po japońsku

Nie trzeba oglądać samochodu z zewnątrz, bo tutaj nic się nie zmieniło, więc od razu zaczynamy od wnętrza. Niestety w tym przypadku japoński producent również się nie popisał, udostępniając tylko jedno ogólne zdjęcie...

Używane Subaru XV - ogłoszenia

Co się zmieniło? Przede wszystkim pasażerowie XV mają czuć wyższą jakość wykonania za sprawą nowych materiałów oraz elementów ozdobnych w kolorze srebrnym lub w lśniącej czerni. Największą zmianą jest jednak system multimedialny z siedmiocalowym ekranem dotykowym, znany już z nowego Outbacka.

Kolejnymi punktami modernizacji były lepsze wyciszenie kabiny i poprawa prowadzenia. Po przestrojeniu zawieszenia Subaru XV ma się prowadzić pewniej w zakrętach przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu, dzięki lepszemu tłumieniu nierówności w nawierzchni. Poza tym układ kierowniczy ma szybciej reagować na polecenia kierowcy (2,8 obrotu kierownicy od skrajnego lewego do skrajnego prawego położenia).

W Wielkiej Brytanii ceny odświeżonego modelu pozostały bez zmian. Polski importer na razie milczy na temat nowości w XV.

ZOBACZ TAKŻE:

Subaru XV 2.0i Exclusive | Test | Z dużym prześwitem

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.