Skoda Rapid ScoutLine | Mieszczuch na działce

Skoda zaprezentowała pakiet ScoutLine skrojony dla typowo miejskiego modelu Rapid Spaceback

Nowa Skoda Rapid | Oszczędniej i bezpieczniej

Słowo Scout w przypadku Skody oznacza przygotowanie do pokonywania cięższego terenu w postaci napędu 4x4 oraz podniesionego zawieszenia i zestawu osłon podwozia. Tym razem jednak jest to jedynie linia stylistyczna, czy jak kto woli pakiet listew ochronnych.

Używana Skoda Rapid

ScoutLine został przygotowany z myślą o modelu Rapid Spaceback. Jak zapewne już się domyślacie w jego skład wchodzą nielakierowane plastikowe osłony progów, nadkoli, oraz dolne partie zderzaków. Nie ma mowy o większym prześwicie, ani niczym w tym rodzaju. Za to w katalogu pojawi się nowy zielony lakier widoczny na zdjęciach.

Skoda Rapid Spaceback ScoutLine będzie oferowana z pełną paletą silników do wyboru: 1.2 TSI (90 i 110 KM), 1.4 TSI (122 KM), 1.4 TDI (90 KM) i 1.6 TDI (115 KM). Auto będzie można zamówić na 16-calowych kołach Rock lub 17-calowych Camelot .

Skoda Rapid Spaceback ScoutLine trafi jedynie na kilka wyselekcjonowanych rynków w Europie. Sprzedaż modelu w naszym kraju ma się całkiem nieźle, w pierwszej połowie tego roku z polskich salonów wyjechało ponad 5,2 tys. Rapidów, lecz jeszcze nie wiadomo, czy ScoutLine będzie u nas oferowany.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Superb Combi | Ceny w Polsce | Szafa w dobrej cenie

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o: