Bentley Continental GT Speed | 7 Breitlingów

Powstanie zaledwie siedem sztuk najszybszego Bentleya wszech czasów. Inspirację czerpano w lotnictwie

Bentley | Dwa nowe modele wejdą do produkcji

Continental GT okazał się dla Bentleya strzałem w dziesiątkę. Żaden model wcześniej nie cieszył się taką popularnością. Jeśli dla kogoś podstawowy GT wydaje się zbyt zwyczajny, może sięgnąć po wersję Speed będącą najszybszym autem tej marki.

Ale bogaci klienci często są jeszcze bardziej wybredni, i chcieliby jeździć czymś naprawdę wyjątkowym. Teraz mają okazję, by wybrać się do salonów Bentleya i czym prędzej zamówić jednego z siedmiu wyjątkowych Continentalów GT Speed w limitowanej serii Breitling Jet Team Series. A spieszyć się trzeba wyjątkowo, gdyż powstanie tylko siedem sztuk.

Jeśli ktokolwiek wie wszystko o ekskluzywności, to są to takie marki jak Bentley. Siedem szczęśliwych aut trafiło do oddziału Mulliner, zajmującej się szyciem samochodów na miarę. Inspiracją przy projektowaniu tej serii limitowanej był zespół Breitling Jet Team.

Auto spodoba się każdemu, kto nie czuje odrazy do koloru żółtego, którym z zewnątrz pokryto dolne listwy zderzaków i progi. Nie zabrakło też napisu Breitling widniejącego tuż przed tylnym nadkolem. Wewnątrz motyw żółtych pasów jest jeszcze bardziej widoczny, a lotniczym motywem jest symbol kompletnego teamu Breitling, składającego się z siedmiu maszyn L-39 Albatros.

Debiut tego wyjątkowego samochodu nastąpi w nietypowym dla motoryzacji miejscu. Będą to pokazy lotnicze Boeing Seafair Airshow odbywające się pod koniec lipca w Seattle, gdzie wystąpi Breitling Jet Team.

ZOBACZ TAKŻE:

Bentley Continental GT po zmianach | Korekta idealna

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.