Volkswagen Caddy FL | Ceny w Polsce | Bezpieczniejszy

Debiut nowego Caddy w polskich salonach przewidziany jest na lipiec, ale pierwsze egzemplarze dostępne są w przedsprzedaży

Volkswagen Caddy Maxi | Wersja długa

Czwarta generacja Caddy jest ewolucją poprzednika. Auto w nowej odsłonie ma być jeszcze lepiej dopasowane do użytkowników. W ofercie znajdą się m.in. nowe silniki i systemy bezpieczeństwa, które nie występowały wcześniej w samochodach użytkowych.

Na początku do wyboru są dwa silniki benzynowe. Pierwszy to 1.2 TSI osiągający 84 KM, większy 1.4 TSI jest wyraźnie mocniejszy oferując 125 KM (także z DSG). W późniejszym terminie do oferty dołączy trzycylindrowy 1.0 TSI o mocy 102 KM. Ceny wersji furgon z podstawowym silnikiem zaczynają się od 66 174 zł (brutto), zaś przedłużonej wersji Maxi od 82 410 zł.

Paleta silników wysokoprężnych także początkowo będzie składać się z trzech pozycji. Podstawowy motor 1.6 TDI osiąga tak jak dotychczas 75 KM. Mocniejsze wersje bazują na jednostce 2.0 TDI i oferują 122 lub 150 KM. Mocniejsze wersje można zamówić z napędem obu osi 4Motion. Ceny Caddy TDI z nadwoziem typu furgon zaczynają się od 70 418 zł, a Caddy Maxi od 84 410 zł.

Volkswagen Caddy - Ogłoszenia

W wyposażeniu seryjnym pojawiły się kurtyny boczne oraz system Front Assist wspomagający kierowcę do prędkości 30 km/h. W opcji można zamówić takie elementy wyposażenia, jak: ogrzewanie przedniej szyby, kamerę cofania, aktywny tempomat z regulacją odstępu od pojazdu poprzedzającego, światła drogowe Light Assist, czy układ rozpoznający zmęczenie kierowcy.

Ceny wybranych modeli konkurencji:

Citroen Berlingo - od 63 345 zł Fiat Doblo - od 64 083 zł Ford Transit Connect - od 73 862

Volkswagen przyjmuje już pierwsze zamówienia na nowe Caddy. Samochody pojawią się w salonach w lipcu.

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat Doblo | Pierwsza jazda | Wciąż najlepszy?

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.