Chevrolet Corvette Z06 C7.R Edition | Dla maniaków

Corvette Z06 to jedne z najszybszych i najciekawszych aut w swojej klasie, pochodzących zza Oceanu, jednak Amerykanie postanowili zrobić jeszcze atrakcyjniejszą wersję tego modelu

Zobacz Corvette Racing C7 .R

Limitowane edycje to na ogół najciekawsze wersje danych modeli. Tak jest i tym razem, ponieważ jak wskazuje nazwa, Z06 C7.R Edition inspirowana jest dobrze znaną fanom wyścigów Corvette w specyfikacji do wyścigów wytrzymałościowych. Właśnie dlatego otrzymała znany z fabrycznych Vette żółty kolor i czarne dodatki.

Limitowana do 500 sztuk Corvette otrzyma w standardzie pakiet Z07 Performance, w skład którego wchodzą: zestaw karbonowo-ceramicznych tarcz hamulcowych z żółtymi zaciskami Brembo, adaptacyjny karbonowy spoilery tylny i dokładki przedniego zderzaka oraz progów. Dodatkowo każde auto otrzyma numer identyfikacyjny świadczący o pochodzeniu z limitowanej edycji, zaczynający się od numer VIN 700001.

Zobacz ceny używanych Corvette w Polsce

Stylizację zewnętrzną uzupełniają jeszcze czarne felgi z żółtym akcentem i logo Corvette Racing na zaślepce śrub. Na koła założono jedne z najlepszych sportowych opon z homologacją drogową, czyli Michelin Pilot Super Sport Cup 2. Limitowane Corvette trafi do sprzedaży w USA pod koniec roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Genewa 2015 | Chevrolet Corvette Z06 | W końcu w Europie

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.