Lamborghini Huracan i modelka | Lepsza wersja

Pamiętacie sesję czerwonego Ferrari California T z modelką, która miała zachęcić klientów do korzystania z usług amerykańskiej firmy wypożyczającej drogie auta? Na Ferrari się nie skończyło...

Lamborghini Huracan LP 610-4 | Test | Warto mieć marzenia

Tym razem Fast Toys Club postanowiło zareklamować się w jeszcze lepszy sposób. Czym przy Ferrari California T jest najmocniejsze obecnie auto z silnikiem V10, czyli Lamborghini Huracan? Jakby nie patrzeć to bardziej elitarny samochód i trudniejsze do spotkania na ulicy.

Do napędu Huracana posłużył silnik V10 o pojemności 5,2 litra, który osiąga moc 610 KM przy 8250 obr./min i 560 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Pierwsza setka pojawia się na liczniku po 3,2 sekundach. Od 0 do 200 km/h nowe Lambo rozpędza się w 9,9 sekundy. Napęd jest przekazywany na cztery koła za pomocą siedmiobiegowej skrzyni z podwójnym sprzęgłem.

Sprawdź, czy stać cię na Lamborghini

Wiemy też kim jest prezentująca białe Lamborghini w czarnym stroju modelka. To Christina Riordan - fotomodelka, którą można zobaczyć na zdjęciach znanych producentów bielizny oraz dziewczyna, którą często można spotkać z parasolką przed startem amerykańskiej serii wyścigów ALMS. W której sesji Christina podoba się Wam bardziej?

ZOBACZ TAKŻE:

Ferrari California T | Sposób na klientów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.