Skoda Superb Business | Wyższa klasa | Ceny

Skoda wprowadza do oferty modelu Superb nową wersję wyposażenia Business, charakteryzującą się bogatym wyposażeniem

Skoda Monte Carlo i Laurin & Klement | Pierwsza jazda | W stronę sportu i elegancji

Nowa odmiana bazuje na wersji Elegance, została jednak wzbogacona o dodatkowe elementy. Z zewnątrz uwagę zwracają 18-calowe, dwukolorowe obręcze kół we wzorze Luxon, przyciemnione szyby (boczne tylne i tylna). Nie zabrakło tez oznaczeń "Business" na przednich błotnikach.

Skoda Superb - ogłoszenia aut używanych

Oznaczenie modelu widnieje na aluminiowej listwie ozdobnej na desce rozdzielczej. We wnętrzu znajdziemy fotele pokryte skórą. W tej wersji o ustawieniach przedniego fotela może decydować pasażer podróżujący na tylnej kanapie. W dodatku poza dwustrefową klimatyzacją automatyczną, wyposażenie obejmuje m.in. tempomat, system wspomagający parkowanie czy chociażby podświetlenie przestrzeni na stopy pasażerów.

Superb Business może być napędzany w jednym z czterech silników benzynowych lub trzech wysokoprężnych. Paleta jednostek napędowych zaczyna się od silnika 1.6 TDI CR DPF o mocy 105 KM, a kończy na odmianie 3.6 FSI o mocy 260 KM. Oferta obejmuje również dwusprzęgłową przekładnię DSG o 6 lub 7 przełożeniach (w zależności od silnika), a także wersje z napędem na przednie i cztery koła.

Skoda Superb pozostaje liderem w segmencie D na polskim rynku. W październiku zarejestrowano 466 egzemplarzy flagowej Skody (11% udziału w klasie). Od początku 2014 roku do końca października w Polsce zarejestrowano w sumie 4 405 sztuk modelu modeli - aż o 69% więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej.

Skoda Superb Business - cennik

Skoda Superb Business - cennikSkoda Superb Business - cennik Skoda Superb Business - cennik

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Superb Laurin & Klement | Test | Luksus bez prestiżu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.