Honda Connect | System multimedialny dla Europy

Honda zaprezentowała nowy system informacyjno-rozrywkowy na rynki europejskie, który od przyszłego roku będzie standardowo instalowany w modelach Civic, Civic Tourer i CR-V

Salon Paryż 2014 | Odświeżona Honda CR-V

Honda Connect działa w oparciu o system operacyjny Android 4.0.4, dzięki czemu wszystkie operacje można wykonywać za pomocą gestów znanych ze smartfonów, czyli szczypania, przewijania i stukania. Wyświetlacz systemu można dopasować do własnych preferencji - użytkownik może wybrać jedną z dwóch "skórek", podczas gdy kolorowe ikony usprawniają nawigowanie pomiędzy zakładkami w menu.

Honda - oferty specjalne na nowe modele

Honda Connect daje osobom siedzącym z przodu szybki dostęp do takich funkcji, jak kamera cofania, system audio czy interface Bluetooth, pozwalający przyłączyć na przykład telefon komórkowy. Ponadto system oferuje dostęp do Internetu, fabrycznie zainstalowane aplikacje, usługę Honda App Center, opcjonalną nawigację satelitarną Garmin, system audio (z opcjonalnym odtwarzaczem CD), radio AM/FM, DAB i internetowe, interface telefonu i łączność Bluetooth, kamerę cofania z dynamicznymi wskazówkami, a także komputer pokładowy pokazujący przebieg, zużycie paliwa i czas podróży.

System wykorzystuje jeden z najszybszych procesorów na rynku - Tegra 3 firmy NVIDIA, który ma zapewnić szybkie i płynne działanie. Informacje wyświetlane są siedmiocalowym ekranie.

ZOBACZ TAKŻE:

Honda HR-V | Jednak w Europie

Więcej o:
Copyright © Agora SA