Konkurs | Porsche i Platinum zapraszają do świata emocji | WYNIKI

Kolejna runda wyścigów Porsche Platinum GT3 Cup CCE już za nami. Na Torze Poznań odbyły się dwa emocjonujące wyścigi. Kierowcy w stawce nie zawiedli, zaciekle walcząc o pozycje. Piękna pogoda i szybkie samochody przyciągnęły na tor wielu fanów motoryzacji

Zmagania na Torze Poznań były przedostatnią w tym sezonie, a zarazem ostatnią rozgrywaną na naszym rodzimym podwórku. Była więc to niepowtarzalna okazja aby zobaczyć najlepszych kierowców na żywo. W niedziele, bezpośrednio po sportowych zmaganiach w namiocie Platinum odbył się specjalny panel dyskusyjny "Odkrywamy świat emocji motorsportowych z Porsche Platinum".

Z tej okazji zorganizowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym trzeba było odpowiedzieć na pytanie: Co sprawia że wyścigi samochodowe budzą tak duże emocje?

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, odpowiedzi.

WYNIKI

Nagroda główna: Jedno podwójne zaproszenie na testy z wyścigowej jazdy Test Drivers Wanted odbywające się 21 października na Torze Poznań otrzymuje:

Sławomir z Piły

"WYOBRAŹ SOBIE PIĘKNY DZIEŃ, GDZIE BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚĆ PODZIWIANIA CZEGOŚ NIESAMOWITEGO, GENIALNEGO, CZEGOŚ, CO DOSTARCZY CI MOCY I ADRENALINY AŻ DO ZMIERZCHU, NIE TYLKO DZISIEJSZEGO DNIA. CZEKAŁEŚ NA TO DŁUGIE DNI I NOCE, CHCĄC ZNALEŹĆ SIĘ W SAMYM ŚRODKU HAŁASU I WRZAWY, ABY DOŚWIADCZAĆ EMOCJE, ZARÓWNO KIBICÓW JAK I SAMYCH KIEROWCÓW. KTOŚ MOŻE ZAPYTAĆ SKĄD TO ZAINTERESOWANIE I CO DAJĄ CI WYŚCIGI SAMOCHODOWE. ODPOWIEDŹ JEST PROSTA... TO POTRZEBA ODERWANIA SIĘ OD RZECZYWISTOŚCI OTACZAJĄCEJ NAS NA CO DZIEŃ, POTRZEBA PRZEŻYCIA I ZBLIŻENIA SIĘ DO WALKI O KAŻDĄ SETNĄ SEKUNDĘ, DO WALKI O ZACHOWANIE JAK NAJLEPSZEJ PRZYCZEPNOŚCI SAMOCHODU, KTÓRA POZWALA WYGRYWAĆ NASZYM ULUBIEŃCOM WYŚCIGI. EMOCJE TE SĄ NIEPOWTARZALNE I PRZEDE WSZYSTKIM ZAPADAJĄ NAM GŁĘBOKO W PAMIĘĆ, DZIĘKI CZEMU CZERPIEMY ENERGIĘ I MOC NIEZBĘDNĄ DO BYCIA SPEŁNIONYM I SZCZĘŚLIWYM."

Nagrodę pocieszenia: Olej Platinum Max Expert otrzymują:

1. Tomasz z Warszawy

"Dźwięk, który wydobywa się z ich silników sprawia, że człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że dopiero teraz naprawdę żyje."

2. Maciej z Wrocławia

"O emocjach, które budzą wyścigi samochodowe, napiszę na własnym przykładzie. Jestem zagorzałym fanem Formuły 1 od dziecka. Jednak dopiero w tym roku miałem okazję zobaczyć wyścig na żywo. Są to zupełnie inne emocje, niż oglądanie Grand Prix w telewizji. Na torze czuć obecność kierowców - herosów, czuć także niesamowitą prędkość z jaką pokonują kolejne metry asfaltu i przeciążenia towarzyszące zakrętom. Nawet przez te kilka sekund, kiedy zawodnicy przelatują z niesamowitą prędkością, jest z mini jakąś magiczną wieź. Do tego dźwięk silnika, który czuć nie tylko w uszach ale w całym ciele, powoduje, że można zakochać się w wyścigach. Oglądanie Grand Prix na torze w otoczeniu kibiców, którzy wszyscy są zakręceni na tym samym punkcie powoduje wzrost emocji i adrenaliny niezależnie od tego komu kibicujesz.Po moim pierwszym wyścigu na żywo wiem, że to na pewno nie był mój ostatni raz, bo od wyścigów można się uzależnić."

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Więcej o: