Skoda Citigo i Yeti Monte Carlo już w Polsce

Oferta Skody została poszerzona o dwie wyjątkowe wersje modeli Citigo i Yeti: inspirowane sukcesami marki w rajdach, usportowione edycje Monte Carlo

Kariera Skody w sportach motorowych jest prawie tak samo długa i bogata, co cała 119-letnia historia czeskiej firmy. Od lat 60. rajdowe modele 1000 MB oraz następujące kolejno wyczynowe wersje modeli 110, 120 i 130 przez wiele lat wygrywały i zdobywały mistrzostwa swoich klas na zawodach w całej Europie. Pierwszym modelem odwołującym   się do sportowej przeszłości była Fabia Monte Carlo z 2011 roku. Teraz pora na dwa kolejne modele.

Skoda Citigo Monte Carlo

Z zewnątrz obniżoną za sprawą sportowego zawieszenia sylwetkę charakteryzuje szereg sportowych atrybutów, pokrytych kontrastującą z kolorem nadwozia czernią: w tym kolorze są spojlery na przednim zderzaku oraz na pokrywie bagażnika z tyłu, dyfuzor, ramka grilla i osłony lusterek bocznych. W ten sam sposób wykończono przednie reflektory główne i przeciwmgielne oraz 15- lub 16-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich.

Efekt uzupełniają przyciemnione szyby Sunset, oznaczenie wersji specjalnej Monte Carlo na słupkach B oraz sportowe okleiny na drzwiach i pokrywie bagażnika. Czarne elementy można zestawić z jednym z czterech dostępnych lakierów nadwozia: Czerwienią Tornado, Bielą Candy, Srebrnym Brilliant i Czernią Deep.

We wnętrzu znajdziemy tapicerkę Sport z kontrastowymi, czerwonymi elementami i białymi pasami uzupełnioną przez elementy skórzane, dywaniki z przeszyciami w kolorze czerwonym, oraz błyszczącą czerń środkowej części deski rozdzielczej, przyozdobionej logo Monte Carlo.

Skoda Citigo - Ogłoszenia

Citigo Monte Carlo bazuje na wersji wyposażenia Ambition i dostępna jest zarówno w wersji 3-, jak i 5-drzwiowej z pełną gamą silników. Cena modelu Monte Carlo zaczyna się od 41 590 zł.

Skoda Yeti po liftingu | Pierwsza jazda | Kosmetyka

Skoda Yeti Monte Carlo

Yeti Monte Carlo obejmuje wszystkie elementy wyposażenia wersji Ambition, dodatkowo wzbogacając ją o radioodtwarzacz Bolero ze zmieniarką płyt CD, dwustrefową klimatyzację Climatronic, przygotowanie pod telefon z zestawem Bluetooth, trójramienną kierownicę wielofunkcyjną i dodatkowe cztery głośniki z tyłu.

Nadwozie Yeti Monte Carlo stawia na czerń - pokryto nią cały dach, 17-calowe koła o wzorze Origami, osłony lusterek, spojler na przednim zderzaku, ramkę grilla, progi drzwi, dyfuzor oraz obudowy przednich reflektorów i świateł przeciwmgielnych.

Wystrój nadwozia obejmuje oznaczenie wersji Monte Carlo na przednich błotnikach, przyciemnione szyby Sunset i ozdobną końcówkę układu wydechowego.Yeti Monte Carlo dostępna jest z kolorami nadwozia Czerwień Corrida, Biel Candy, Srebrny Brilliant i Szary Metal.

Skoda Yeti - Ogłoszenia

Podobnie jak w modelu Citigo, także kabinę Yeti pokrywa tapicerka Sport z czerwonymi akcentami i białymi pasami, kontrastująca z czernią deski rozdzielczej. Znajdziemy tu także: czerwone przeszycia kierownicy i dywaników, sportowo wyprofilowane fotele, dedykowane, ozdobne listwy na progi drzwi, dekor imitujący stosowane w sporcie wyczynowym włókno węglowe i stalowe nakładki na pedały.

Cena Skody Yeti Monte Carlo zaczyna się od 82 850 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Yeti po liftingu | Ceny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.