Fabrycznie nowy Polonez na sprzedaż

Chcesz kupić nowego Poloneza? Nie ma problemu. Nieużywany Polonez Atu Plus, odnaleziony po 15 latach w dawnym fabrycznym serwisie FSO w Warszawie, został wystawiony na aukcję. To może być prawdziwa gratka dla kolekcjonerów

Samochody, których nie znasz | Cz. I

Samochód został wyprodukowany w 1998 roku. Jest wyposażony w benzynowy silnik 1.6 GSI z wtryskiem wielopunktowym o mocy 84 KM. Ma też wspomaganie układu kierowniczego. Auto nie zostało odebrane przez klienta i przez te wszystkie lata przestało w zakładowych garażach. Było nieużywane, ma jeszcze oryginalne folie ochronne na siedzeniach i autentyczny przebieg tylko 23 km!

Sprawdź ile kosztują używane Polonezy

Pierwszej rejestracji dokonano w lutym tego roku, specjalnie z myślą o sprzedaży. Uporządkowano stan prawny pojazdu, wyczyszczono, przeprowadzono przegląd i uzupełniono o brakujące elementy karoserii, które zniknęły przez 15 lat postoju. Mimo, że egzemplarz ten nie był użytkowany, to widać po nim upływ czasu. Polonez jest jednak w stanie oryginalnym, co może mieć duże znaczenie za następne kilkanaście lat, jeśli przyszły nabywca zechce zrobić z niego klasyka.

Aukcja potrwa do piątku 25 kwietnia. Najwyższa do tej pory złożona oferta to 21 tys. zł. Przejdź do ogłoszenia.

ZOBACZ TAKŻE:

Sportowa historia FSO i FSM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.