Motor Show Poznań 2014 już za trzy tygodnie

27 marca 2014 roku rozpoczną się największe targi motoryzacyjne w Polsce - Motor Show Poznań

Motor Show Poznań w obecnej formule powrócił do kalendarza targów w 2010 roku. W stolicy Wielkopolski swoje polskie premiery miały wówczas m.in. Hyundai ix35 i Citroen DS3. W kolejnym roku firma tuningowa Mansory pokazała swoją interpretację Maserati, można też było zobaczyć Bentleya Mulsanne. Z roku na rok rosła liczba wystawców, pokazanych samochodów i rzecz jasna odwiedzających. W 2010 roku było ich 40 tys., w rekordowym 2013 r. już 86 tys.

W tym roku miłośnicy motoryzacji i potencjalni klienci będą mogli zobaczyć w jednym miejscu samochody wielu liczących się producentów obecnych na naszym rynku. Oprócz marek popularnych Motor Show Poznań będzie także okazją do zapoznania się z bardziej egotycznymi markami jak Ferrari, Rolls-Royce, Bentley, czy Lamborghini.

Motor Show Poznań to nie tylko samochody. Targi mimo chłodnych dni powinny przyciągnąć miłośników jednośladów. W oddzielnym pawilonie swoje stoiska będą mieli: Romet, Junak, BMW, Harley-Davidson, Indian, Victory, Moto Guzzi, Yamaha, Triumph, czy KTM.

Co jeszcze? Będzie salon caravaningowy, prezentujący wszystko, co związane jest z tą gałęzią turystyki oraz Air Passion, czyli coś dla miłośników lotnictwa.

Na zwiedzających będą czekać specjalne atrakcje. Jedną z nich będzie, goszczący po raz pierwszy podczas targów Motor Show Poznań, tor off-roadowy przygotowany przez dilera marki Jeep.

Moto.pl i Autotrader.pl - jesteśmy obecni

Podobnie, jak rok i dwa lata temu, także i tym razem Moto.pl i Autotrader.pl będą mieć swoje stoisko na targach w Poznaniu. Jak zwykle na zwiedzających będą czekać atrakcyjne i niepowtarzalne samochody. I nie tylko! Jakie? O tym już niebawem. Serdecznie zapraszamy.

Co, gdzie, kiedy?

Tegoroczne targi Motor Show odbędą się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14, w dniach 27-30 marca br. 27 marca jest dniem branżowym, dla publiczności impreza będzie otwarta od 28 do 30 marca (godz. 10-18).

Patron medialny:

Więcej o: