Chevrolet Corvette C6 po polsku

Carlexa zna już cała Europa i - na szczęście - coraz głośniej o nim również w Polsce. Dlaczego? Bo to nasz towar eksportowy. Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek inna firma, zajmująca się kompleksowymi modyfikacjami kabin poszczególnych samochodów, pojawiała się w zagranicznych serwisach branżowych częściej niż właśnie Carlex. Oto ich najnowsze dzieło

Poznajesz? To polski projekt. 508 można kupić za...

Pieprz i wanilia - pod taką nazwą kryje się najnowszy projekt firmy Carlex, który w swoich ramach posiada szereg modyfikacji wnętrza Chevroleta Corvette C6 Convertible. Co się zmieniło?

Właściwie to prawie wszystko. Carlex przyzwyczaił nas do tego, że wychodzące spod rąk pracowników firmy samochody stają się nie do poznania. Nie inaczej jest tym razem. Skórą nie zostały obszyte jedynie środkowa część kierownicy, konsola centralna i kratki wentylacji. Cała reszta została przykryta wysokiej jakości "kołderką" o waniliowej barwie.

Nutką tytułowego pieprzu są czarne wstawki, których nie brakuje na fotelach i podłokietniku. Jeśli taka "zebra" komuś odpowiada, oferta Carlexa powinna się okazać strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Bo jedyną rzeczą, której niektórym amerykańskim autom brakuje, by móc je nazwać idealnymi, to właśnie dobre materiały we wnętrzu. Polacy to zmienili.

W obrazkach poniżej znajdziecie linki do pozostałych projektów firmy Carlex, o których pisaliśmy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.