Zakazy wjazdu i parkowania. Warszawa szykuje się na mecz

W środę, 29 lutego, czyli dniu meczu Polska - Portugalia trudno będzie poruszać się w okolicach Stadionu Narodowego. Wybierającym się na mecz radzimy przeczytać, by uniknąć wywiezienia źle zaparkowanego auta lub utknięcia w korku

Tu nie parkuj

29 lutego od godziny 00.00 na poniższych ulicach stanie znak B-36 z tabliczką T-24 informującą, że pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela:

ul. Wybrzeże Szczecińskie na odcinku od ul. Okrzei do al. Poniatowskiego,

ul. Sokola (stara jezdnia)

ul. Wał Miedzeszyński na odcinku od al. Poniatowskiego do Trasy Łazienkowskiej z wyłączeniem parkingu dla samochodów osobowych po zachodniej stronie ul. Wal Miedzeszyński,

al. Zieleniecka

ciąg ulic: Al. Jerozolimskie - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona na odcinku od Muzeum Wojska Polskiego do ul. Kinowej,

ul. Zamoyskiego odcinek Marcinkowskiego - Targowa

ul. Kijowska odcinek Dworzec Wschodni - ul. Markowska (obie jezdnie z wyłączeniem autobusów turystycznych),

ul. Żupnicza (z wyłączeniem autobusów ZTM).

Zamknięte ulice

Od godziny 17:

Zamknięty wjazd w ul. Francuską z ronda Waszyngtona oraz ul. Zwycięzców, ale można stąd wyjechać.

Al. Zieleniecka zamknięta dla ruchu kołowego z wyłączeniem autobusów ZTM i dojazdu do hotelu Dedek i teatru Powszechnego (dojazd do tych obiektów wyłącznie od strony ul. Zamoyskiego).

Obszar Saskiej Kępy ograniczony: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Saską, ul. Zwycięzców - ul. Wał Miedzeszyński - ograniczony wjazd tylko dla mieszkańców.

Ok. godz. 22.30:

zamknięcie ruchu w ciągu: Al. Jerozolimskie - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona na odcinku od ronda de Gaulle'a do ul. Kinowej (al. Waszyngtona na odcinku Kinowa - Międzynarodowa przeznaczona wyłącznie dla autobusów ZTM) wraz z ograniczeniem dostępu do ul. Międzynarodowej (zakaz wjazdu od ul. Zwycięzców - zamknięcie wyjazdu z ul. Francuskiej na rondo Waszyngtona.

Dodatkowe przejście i przystanki

By ułatwić ruch pieszym, korzystającym z komunikacji publicznej w drodze do Stadionu Narodowego, od godz. 17 zostanie wyznaczone dodatkowe przejście dla pieszych w poziomie jezdni przez al. Poniatowskiego na wysokości przystanków tramwajowych znajdujących się przed rondem Waszyngtona.

Przystanki komunikacji publicznej (rozwozowe) dla powracających z imprezy od godziny 22.30 będą zlokalizowane w al. Waszyngtona przed ul. Międzynarodową (w kierunku centrum i Bemowa) oraz na ul. Zamoyskiego przy skrzyżowaniu z al. Zieleniecką (kierunek Targówek, Białołęka). Istniejące przystanki komunikacji publicznej (autobusowe i tramwajowe) w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Waszyngtona będą zawieszone. Wyłączenie ruchu tramwajowego w ciągu Al. Jerozolimskich, al. Waszyngtona oraz al. Zielenieckiej nastąpi ok. godz. 22.20.

aże

ZOBACZ TAKŻE:

Na nowe auta wydaliśmy 20 miliardów zł

Wypadek czy kolizja | Poradnik

Nissan Primera - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.