Najciekawsza premiera 2011 roku

Hyundai Genesis Coupe nie miał prostej drogi do Polski. Potrzebował czasu, by dotrzeć tu oficjalnie, ale jak już mu się to udało, został doceniony

Hyundai Genesis Coupe | Za kierownicą

Spośród przeszło czterdziestu zupełnie nowych samochodów, które miały swoją polską premierę w zeszłym roku wybraliśmy dziesięć naszym zdaniem najbardziej interesujących i zapytaliśmy który zasługuje na miano tego najciekawszego.

Najwięcej głosów otrzymał Hyundai Genesis Coupe. Brawa należą się za tylny napęd, który po latach zapomnienia powrócił do łask wielu producentów. W połączeniu z mocnym silnikiem i całkiem atrakcyjnym nadwoziem otrzymujemy rasowe sportowe coupe.

Na drugim miejscu uplasował się Range Rover Evoque. Jego główną zaletą jest wygląd. Agresywny, ciekawy i nowoczesny, a także nie zepsuty przez księgowych bezsensownymi cięciami kosztów. Niestety ma to odzwierciedlenie w cenie, ale w końcu który Range Rover jest tani?

Trzecie miejsce też dla Brytyjczyka. Fakt, że z niemieckimi korzeniami, ale to tylko zaleta. Dzięki temu małe coupe prowadzi się jak marzenie.

Sondaż - wynikiSondaż - wyniki Moto.pl

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Hyundai Veloster | Test wideo

Mini Cargo - słodki dostawczak

Land Rover Discovery - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.