Mustang Race 2012 | Zapowiedź

Chociaż wyścig odbędzie się dopiero w sierpniu 2012 roku, to Mustang Klub Polska, organizator wyścigu, podobnie jak rok temu przygotował film promujący tą imprezę odpowiednio wcześniej. Premiera filmu nastąpi w sobotę 10 grudnia

Ford Mustang | Historia w pigułce

Celem filmu jest promocja. Promocja klubu "Mustang Klub Polska", promocja atmosfery w nim panującej, a nawet promocja Polski na świecie. Poprzedni film zapowiadający Mustang Race 2011 spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Komentarze płynęły z USA, Japonii, Rosji, Meksyku, Brazylii jak i całej Europy. Do klubu odzywali się Amerykanie, którzy chcieli ładować swoje Mustangi do kontenerów i na statek, by wziąć udział w imprezie. Amerykańscy żołnierze stacjonujący na terenie Niemiec, członkowie klubów Forda Mustanga (i innych klubów samochodowych) bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat pracy polskich fanów Mustanga.

Mustang Race 2011

Premiera najnowszego filmu, promującego Mustang Race 2012 odbędzie się wieczorem 10 grudnia 2011 roku w warszawskim Bank Club przy ul. Mazowieckiej. Wstęp jest bezpłatny, więc będzie go mógł zobacz każdy... jeśli tylko przejdzie selekcję (wymóg Bank Club).

Zobacz relację z Mustang Race 2011:

Mustang Race 2011 - dzień 1 Mustang Race 2011 - dzień 2 Mustang Race 2011 - finał

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Shelby GT500 - rakieta na kołach

Ford Mustang Boss 429 jak spod igły

Ford Mustang - ogłoszenia

Więcej o: