"Bezpieczny październik", czyli przygotowujemy auto do zimy

W ramach akcji "Bezpieczny październik" przez cały miesiąc podpowiadamy, radzimy, wyjaśniamy i tłumaczymy, jak przygotować auto na zimę. W specjalnym konkursie czekają atrakcyjne nagrody. Wystarczy przysłać do nas zdjęcie. Jakie? Sprawdź szczegóły

Pytań co roku jest wiele. Co roku pojawiają się także te same wątpliwości. Jak przygotować samochód do zimy? Kiedy wymienić opony? Jak zachowuje się auto na śliskiej nawierzchni? I wreszcie, jak reagować w razie nietypowych sytuacji? Naszymi i Waszymi wątpliwościami tym razem dzielimy się z ekspertami. Wszystko po to, by dobrze przygotować siebie i swój samochód do nadchodzącej zimy. A dla ciekawskich przygotowaliśmy specjalny przewodnik po testach awaryjności i organizacjach przeprowadzających testy zderzeniowe.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy także konkurs. Aby wziąć nim w udział, wystarczy przesłać na adres redakcji zdjęcie auta, które stwarza zagrożenie na drodze lub poboczu, nie powinno być dopuszczone do ruchu, lub którego kierowca łamie przepisy - jedzie z zaparowanymi oknami, z czapą śniegu na dachu, z łysymi oponami lub wiszącym tłumikiem.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają vouchery na dowolnie wybrane opony Bridgestone o wartości 2000 zł. A kto wybierze zwycięzców? To Wy, a nie redakcja, będziecie głosować na najlepsze zdjęcia. Szczegóły w regulaminie konkursu . Na maile czekamy do 17 października.

Już teraz zapraszamy do udziału w konkursie i lektury materiałów z cyklu " Bezpieczny październik ".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.