Wybraliście najciekawszą premierę targów we Frankfurcie

Nie nowe wcielenie Volkswagena Beetle, nie zjawiskowy prototyp Mercedesa, ani całkiem rozsądna Mazda CX-5. Waszym zdaniem najciekawszą premierą Salonu Frankfurt 2011 był nowy przedstawiciel francuskiej rodziny DS - Citroen DS5

Car of the Year 2012 - zaczęło się!

Salon IAA 2011 przeszedł do historii. Świetny moment na małe podsumowanie. Tydzień temu wybraliśmy najciekawsze - zdaniem redakcji - premiery frankfurckiej wystawy i poprosiliśmy Was o wytypowanie zwycięzcy tego zestawienia. Od tego czasu oddaliście w sondażu niemal 4500 głosów, z czego prawie 950 przypadło Citroenowi DS5 , dając mu pozycję niekwestionowanego lidera.

Dużo bardziej wyrównany stoczyli zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca. Z liczbą 602 głosów, na drugiej pozycji wyścig ukończył wspaniały Jaguar C-X16 . Trzecim miejscem, ze stratą zaledwie 14 głosów, musiało zadowolić się nowe Porsche 911 .

W komentarzach wiele osób narzekało, że głosowanie na prototypy mija się z celem. Okazało się jednak, że status wersji produkcyjnej nie gwarantował sukcesu. Z kretesem w naszym sondażu przepadły Hyundai i30 (280 głosów) i nowe wcielenie Volkswagena Beetle (188 głosów). Nieźle wypadł natomiast nowy rywal Nissana Qashqaia, czyli Mazda CX-5 (424 głosy).

Wybraliście najlepszą premierę, pomóżcie wybrać najpiękniejszą hostessę frankfurckich targów .

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Citroen DS4 | Pierwsza jazda

Citroen C5 1.6 THP | Za kierownicą

Citroen - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.