Mistrz Loeb na Karowej

Przypominamy że już w niedzielę na słynnej "Pani Karowej" w Warszawie odbędzie się specjalny pokaz Citroena. To niepowtarzalna okazja dla fanów rajdów i motoryzacji, by zobaczyć najszybsze rajdówki świata

Przejazdy za kierownicą C4 wykona najbardziej utytułowany kierowca w historii rajdów, pięciokrotny mistrz świata, zwycięzca 52 rajdów i obecny lider klasyfikacji WRC - Sebastien Loeb , a także jego kolega z fabrycznego teamu Citroena , Dani Sordo (również wysokie trzecie miejsce).

Przejazdy aut WRC to oczywiście główna atrakcja, ale równie ciekawa może okazać się rywalizacja kierowców startujących w pucharze Citroen Racing Trophy w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Samochody, jakimi startują ci zawodnicy to małe i niepozorne Citroeny C2 R2 Max - ale uwierzcie, robią ogromne wrażenie. Dzięki tej rywalizacji, na Karowej nie zabraknie sportowych emocji. Start o godzinie 18, wstęp wolny.

Impreza odbywa się z okazji startującego w przyszłym tygodniu Rajdu Polski - tegorocznej rundy mistrzostw WRC , która odbędzie się na Mazurach w okolicach Mikołajek. Tam też nie powinno Was zabraknąć.

A oto jak wyglądały przejazdy Karowej podczas rajdu Barbórka 2008:

Jan Kopacz

Już za parę dni Rajd Polski - ZOBACZ TUTAJ

Chcesz pojechać? - weź udział w konkursie!

Samochody: Citroen C4 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.