Kubica zapowiada walkę o zwycięstwo w Monako i Budapeszcie

Robert Kubica twierdzi, że największe szanse na pierwsze zwycięstwo będzie miał na wolniejszych torach - w Monako i na węgierskim Hungaroring. Chociaż BMW aktualnie stawiane jest na równi ...

Robert Kubica twierdzi, że największe szanse na pierwsze zwycięstwo będzie miał na wolniejszych torach ? w Monako i na węgierskim Hungaroring.

 

Chociaż BMW aktualnie stawiane jest na równi z McLarenem, zespół Kubicy dotychczas nie był wystarczająco mocny, aby zagrozić niezaprzeczalnie najlepszemu obecnie Ferrari.

 

Robert Kubica twierdzi jednak, że na krętych torach w Monako i Budapeszcie jego bolid powinien być na tyle szybki, aby mógł powalczyć o zwycięstwo.

 

?Zawsze byliśmy mocni w wolnych zakrętach i krętych sektorach? mam więc nadzieję, że będziemy mocni w Monako i Budapeszcie, czyli na torach bez długich prostych, ale za to pełnych ciasnych zakrętów? , powiedział Kubica agencji Reuters .

 

?Może właśnie tam nadarzy się okazja, aby wygrać. Wiele jednak będzie zależeć od tego, jak szybko w porównaniu z konkurencją będziemy rozwijać nasz wóz.?

Więcej o: