Kia rusza z ogromnymi rabatami. Nawet do 73 tys. upustu

Kia Polska ogłosiła nową promocję na swoje elektryczne modele - Niro EV oraz EV6 z rocznika 2023. Oferta przewiduje znaczne obniżki cen, atrakcyjne dodatki oraz dofinansowanie w ramach rządowego programu "Mój Elektryk".

Na największe korzyści, czyli nawet 73 537 złotych rbatu, mogą liczyć klienci decydujący się na zakup modelu Kia EV6 w wersji GT-Line z pakietem technologicznym, szklanym dachem oraz pompą ciepła. Katalogowa cena tego modelu wynosi 322 900 zł, natomiast teraz dostępny jest on w ofercie wyprzedażowej za 251 862 zł. Dla nabywców wybierających wersję z akumulatorem o pojemności 58 kWh, cena wynosi już 167 127 zł. 

Również kompaktowy crossover Kia Niro EV został objęty promocyjną ofertą, dostępny teraz za maksymalnie 157 326 zł, co obejmuje także ładowarkę Green Cell Habu SE o wartości 2 499 zł, dodawaną do każdego zakupionego pojazdu.

Kia EV6

Najnowszy model, Kia EV6 GT-Line, wyróżnia się bogatym wyposażeniem, obejmującym m.in. system multimedialny z dotykowym ekranem 12,3 cala, regulowane elektrycznie fotele, dwustrefową klimatyzację, podgrzewane elementy wnętrza, czujniki parkowania, reflektory adaptacyjne oraz wiele innych zaawansowanych technologicznie funkcji. Dodatkowo pojazd oferuje innowacyjną technologię V2D, umożliwiającą zasilanie nie tylko urządzeń zewnętrznych, ale także innych pojazdów elektrycznych.

Kia EV6 ma również system ładowania, który pozwala na ładowanie akumulatora prądem o napięciu 800 V, co umożliwia naładowanie od 10 do 80 procent w zaledwie 18 minut. System ładowania EV6 ma też możliwość zamiany samochodu w zewnętrzny powerbank i zasilanie odbiorników zewnętrznych prądem zgromadzonym w akumulatorze. Funkcja vehicle-to-load (V2L) pozwala jednoczesne zasilanie prądem o mocy do 3,6 kW, co sprawia, że można zasilać różne urządzenia przez ponad 24 godziny.

Wszystkie pojazdy objęte promocją zostaną wyposażone w przenośne ładowarki Habu SE o mocy 11 kW, eliminując potrzebę instalacji wallboxa w garażu.

Zobacz wideo

Promocję Kii uzupełnia dopłata „Mój elektryk"

Oferta Kia łączy się także z dofinansowaniem w ramach rządowego programu "Mój Elektryk". Klienci indywidualni mogą liczyć na dopłatę w wysokości 18 750 zł, a posiadacze Karty Dużej Rodziny nawet 27 tys. zł. Podobne wsparcie przewidziano dla przedsiębiorców, a dodatkowo leasingobiorcy mogą skorzystać z niższych miesięcznych rat o około 500-600 zł. Po uwzględnieniu rabatu i dopłaty programu "Mój Elektryk", cena Niro EV w ramach promocji startuje od 130 326 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.