Elektryczna Toyota bZ4X jest tańsza. Rocznik 2023 z rabatem do 42 tys. zł

Ceny elektrycznej Toyoty bZ4X z 2023 roku zostały obniżone. Pierwszy w pełni elektryczny SUV japońskiej marki na wyprzedaży kosztuje do 42 tys. zł mniej. Ile dokładnie po uwzględnionych rabatach trzeba zapłacić za auto w poszczególnych wersjach wyposażenia?

Toyota bZ4X jest w Polsce dostępna z napędem na przód (204 KM) oraz napędem na cztery koła XMODE (218 KM). Bateria litowo-jonowa o pojemności 71,4 kWh brutto (64 kWh netto) pozwala pokonać do 512 km w wersji z napędem na przód oraz do 461 km w wersji 4x4 (zgodnie z normą WLTP). Uzupełnienie energii do 80 proc. naładowania trwa około 30 minut przy wykorzystaniu ładowarki o mocy szczytowej 150 kW (CCS2). Więcej o nowych samochodach piszemy na Gazeta.pl.

Toyota bZ4X na wyprzedaży z nowymi cenami

W związku z wyprzedażą aut z rocznika 2023 obniżono ceny modelu bZ4X, który klienci indywidualni oraz firmowi mogą sfinansować w ramach usługi KINTO ONE, z uwzględnieniem programu dopłat do aut elektrycznych "Mój elektryk". SUV oferowany jest w trzech wersjach wyposażenia: Comfort, Prestige oraz Executive oraz w 11 wariantach kolorystycznych, w tym pięciu dwukolorowych malowaniach nadwozia.

Toyota bZ4X Comfort FWD kosztuje od 204 900 zł (42 tys. rabatu względem ceny katalogowej). W Leasingu KINTO ONE dla firm miesięczna rata to 1236 zł netto, a w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE to 1520 zł brutto. W obu przypadkach uwzględniono dopłatę z programu "Mój elektryk".

Auto w wersji Comfort w standardzie ma 18-calowe felgi aluminiowe, automatyczną klimatyzację dwustrefową, światła główne oraz światła do jazdy dziennej w technologii LED, kamerę cofania ze statycznymi liniami pomocniczymi oraz system multimedialny Toyota Smart Connect z 8-calowym, kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją Connected z mapami online oraz 4-letnią transmisją danych. Standardem są też systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-Mate, z trzecią generacją Toyota Safety Sense z możliwością aktualizacji online.

Toyota bZ4X Prestige FWD kosztuje od 221 900 zł, a z napędem XMODE od 235 900 zł (36 tys. rabatu względem ceny katalogowej). Miesięczna rata w Leasingu KINTO ONE z dopłatą z programu "Mój elektryk" zaczyna się od 1512 zł netto, a w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE od 1860 zł brutto. Ta wersja zyskuje tapicerkę materiałową z elementami skóry syntetycznej, podgrzewane fotele oraz kierownicę, podgrzewane wycieraczki przedniej szyby, elektrycznie unoszone drzwi bagażnika, stację do bezprzewodowego ładowania telefonów oraz 12,3-calowy ekran system Toyota Smart Connect z nawigacją działającą w online i offline.

Do wersji Prestige można domówić pakiet Tech (3000 zł), który obejmuje kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, system monitorowania martwego pola w lusterkach BSM, asystenta bezpiecznego wysiadania z pojazdu (SEA), monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM) oraz kamerę monitorującą kierowcę (DCM).

Toyota bZ4X Executive FWD kosztuje od 242 900 zł, a z napędem XMODE od 256 900 zł (42 tys. rabatu względem ceny katalogowej). W Leasingu KINTO ONE dla firm miesięczna rata to 1815 zł netto, a w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE to 2232 zł brutto. W obu przypadkach uwzględniono dopłatę z programu "Mój elektryk".

Wyróżnikami odmiany Executive są: 20-calowe felgi aluminiowe, tapicerka ze skóry syntetycznej, wentylowane fotele przednie, kamera monitorująca kierowcę (DCM), zaawansowany asystent parkowania Toyota Teammate Advanced Park, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), panoramiczny dach, dwukolorowe malowanie nadwozia oraz system monitorowania martwego pola w lusterkach BSM. W materiale wykorzystano zdjęcia producenta.

Zobacz wideo Recenzujemy piątą generację Toyoty Prius [AUTOPROMOCJA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.