Limitowany Jeep Avenger Winter Edition w Polsce. Zimowe dodatki w cenie samochodu

Winter Edition to najnowsza edycja limitowana Jeepa Avengera. Klient w cenie pojazdu otrzymuje zimowe opony, podgrzewaną przednią szybę w miejscu wycieraczek, podgrzewane fotele kierowcy i pasażera oraz specjalne gumowe maty podłogowe na niepogodę.

Polscy klienci mogą zdecydować się na limitowaną wersję Winter Edition modelu Jeep Avenger. Auto bazujące na regularnych wersjach wyposażenia Longitude i Altitude, zostało przygotowane z myślą o kierowcach aktywnie korzystających z samochodu przez cały rok. Seria specjalna Winter Edition jest napędzana turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1.2 GSE T3 o mocy 100 KM i 205 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Więcej o nowych samochodach piszemy na Gazeta.pl.

Jeep Avenger Winter Edition - cena w Polsce

Produkowany w Polsce model Avenger, w wersji Longitude kosztuje minimum 109 000 zł, a Altitude to wydatek od 118 300 zł. Suma korzyści w przypadku tych pojazdów w odmianie Winter Edition wynosi 13 450 zł brutto. Kwota ta wynika z zawartego w cenie pojazdu: Pakietu Zimowego o wartości 1950 zł brutto, kompletu 4 opon zimowych o wartości 2000 zł brutto oraz dodatkowego rabatu na wersję Altitude 9500 zł brutto. Liczba egzemplarzy dostępnych w Polsce jest ograniczona.

Dobrze wyposażony mały SUV

Jak informuje producent, obie wersje Longitude i Altitude zawierają w standardzie aż 19 systemów bezpieczeństwa, w tym aktywny system hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESC i niezawodną na oblodzonej nawierzchni kontrolę trakcji w całym zakresie prędkości. System zarządzania trakcją Selec-Terrain oferuje sześć trybów jazdy, w tym "Snow", ułatwiający jazdę po nieodśnieżonej drodze. 

Reflektory przednie wykonane w technologii LED zapewnią widoczność i bycie widzianym w ciemne, zimowe dni. Dla komfortu podróżujących obie wersje zapewniają łączność ze światem i rozrywkę pokładową za pomocą systemu multimedialnego Uconnect 10.1 z 10,1-calowym ekranem dotykowym i technologią Bluetooth, łączącego się bezprzewodowo z aplikacjami Android Auto i Apple Car Play. W materiale wykorzystano zdjęcia producenta.

Zobacz wideo Policja kupiła 100 radiowozów oznakowanych nowym standardem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.