Gratka dla fanów Kawasaki z okazji WOŚP. Można licytować czapkę z autografem Jonathana Rea

Na portalu aukcyjnym Allegro można kupić czapkę z daszkiem zespołu motocyklowego Kawasaki z własnoręcznym podpisem sześciokrotnego mistrza Superbike. To okazja dla wszystkich motocyklistów.

Już w najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023 r. odbędzie się finał 31. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz kolejny ekipa Jurka Owsiaka (siema!) organizuje zbiórkę publiczną po to, aby wspomagać polską służbę zdrowia. W 2023 roku pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z sepsą. Więcej informacji na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci.

Zbiórce towarzyszą akcje internetowe i rozmaite wydarzenia. Jednym z nich są licytacje wartościowych lub unikalnych przedmiotów na Allegro. Tym razem trafiła się nie lada gratka dla wszystkich motocyklistów.

Firma Kawasaki Polska pod hasłem "Wygrać z sepsą" wystawiła na licytację czapkę z daszkiem teamu motocyklowego Kawasaki Racing Team biorącego udział w mistrzostwach świata klasy Superbike.

Kupujcie czapkę KRT, bo podpisał ją nie byle kto — Jonathan Rea

Ten egzemplarz czapki charakterystycznych zielono-czarnych barwach jest wyjątkowy, bo swój podpis złożył na nim Jonathan Rea. Irlandzki motocyklista jest sześciokrotnym zdobywcą tytułu mistrza świata klasy Superbike. W dodatku jako pierwszy i jedyny na świecie człowiek zrobił to sześć razy z rzędu w latach: 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020. Ponadto w 2018 r. wygrał 60. wyścig w karierze (podczas debiutu na torze w Brnie) i tym samym pobił kolejny rekord należący wcześniej do Carla Fogarty'ego.

Prototypowe motocykle KawasakiEkologiczne motocykle Kawasaki. Przyszłość jest zielona

Teraz jeden z was może być właścicielem kawałka historii sportu motocyklowego. Na razie cena czapki jest nieprzyzwoicie niska. Za niewielką sumę można kupić niepowtarzalną pamiątkę i mieć świadomość, że pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel. Dochód z aukcji będzie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej o: