Nie stać cię na Lamborghini Huracan Sterrato? A może jednak?

15.000 dolarów. Tylko kosztuje Lamborghini Huracan Sterrato. Jednak ma tylko dwa koła.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Nie stać cię na Lamborghini Huracan Sterrato? Jesteś pewien? Jest takie za 15.000 dolarów i jest oryginalnym produktem sygnowanym marką Lamborghini. Jest jeden haczyk. To rower.

Zobacz wideo Czy za brak kasku na rowerze można dostać mandat?

Włoski producent supersamochodów Lamborghini nawiązał współpracę z włoskim producentem rowerów premium 3T. Efektem ich współpracy jest rower o nazwie 3T Exploro Racemax x Huracán Sterrato.

Huracan Sterrato to najnowszy produkt włoskiego producenta. To supersamochód, którym można jeździć w terenie. Z kolei 3T to dosyć młoda firma, która specjalizuje się w rowerach szutrowych.

Rowery szutrowe bardzo przypominają rowery szosowe, ale zaprojektowano je z myślą o poprawie komfortu jazdy w terenie i sterowności, podobnie jak Huracán Sterrato.

Kupujący mają bardzo ograniczoną możliwość konfiguracji swojego roweru. Oferowany jest tylko w rozmiarze od 51 cm do 58 cm, a każdy Exploro Racemax x Huracán Sterrato będzie dostarczany z tymi samymi elementami wyposażenia. Obejmują one układ napędowy i 12-biegową kasetę Sram Rival AXS 10-36t z tyłu. Resztę układu napędowego tworzą manetki Sram Red AXS i hydrauliczne hamulce tarczowe.

Koła składają się z grubych opon 40 mm 700c Pirelli Cinturato Gravel, które znajdują się na autorskich felgach karbonowych 3T Discus 45 l 40 LTD z tytanowymi piastami. Siodełko to Fizik Antares Versus EVO 00 Adaptive i ma być wygodne nawet podczas długich jazd. Dużo elementów zostało też wspartych drukiem 3D.

Jednak komponenty nie odbiegają tak bardzo od tego, co oferuje 3T w swoim standardowym 3T Exploro Racemax. Najbliższy rower inny niż Lamborghini, który oferuje 3T, to Exploro Racemax Italia Red AXS 1X12. Kosztuje około 11.999 dolarów, zatem dodatkowe kilka tysięcy za wersję Lamborghini to już nie tak duży problem.

3T zbuduje łącznie mniej niż 2000 sztuk tej limitowanej edycji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.