Porsche zaprosiło mnie na urodziny. Członkowie Rolling Stones takiej imprezy mogą zazdrościć

W tym roku Porsche świętuje swoje 75-lecie. Imprezę urodzinową zrobiło z rozmachem godnym gwiazd rocka. Byli goście światowego formatu, była muzyka, były unikatowe w skali świata samochody, a to wszystko w książęcych włościach. Zapraszam na relację z tegorocznego Goodwood Festival of Speed.

Gdyby Rolling Stonesi byli marką samochodową, mogliby być Porsche. Obie marki są ikoniczne, wzbudzają pozytywne emocje i kojarzą się z życiem na pełnych obrotach.

Zarówno Stonesi, jak i Porsche mają swoje lata, co nie przeszkadza im w korzystaniu z życia. Niemiecki producent samochodów podbija świat nowoczesnymi, naszpikowanymi najnowszą technologią modelami, z kolei Stonesi udowadnili, że są ciągle w formie wypuszczając najnowszy singiel.

Obie marki mają swoje dziedzictwo, które jest wpisane w historię światowej popkultury i obie kojarzą się z nietuzinkowymi imprezami.

O balangach Rolling Stonesów nikomu nie trzeba wspominać, ale Porsche także nie pozostaje w tyle będąc głównym sponsorem festiwali muzycznych, nawet tak zaskakujących jak Scopes driven by Porsche.

W przerwach od imprez można z niemiecką marką posurfować podczas zawodów Cold Waves, których firma z Zuffenhausen jest sponsorem. Nic zatem dziwnego, że gdy zostałem zaproszony na jej imprezę urodzinową, długo się nie zastanawiałem.

75 urodziny Porsche postanowiło uczcić w Goodwood podczas jednej z najlepszych imprez motoryzacyjnych na świecie. Relacja z tego wydarzenia znajduje się w poniższym wideo:

Zobacz wideo Porsche zaprosiło mnie na urodziny. Członkowie Rolling Stones takiej imprezy mogą zazdrościć
Więcej o:
Copyright © Agora SA