G-SHOCK jak ziemia z kosmosu. Zegarek nie z tej ziemi

G-SHOCK - 110 EARTH-1AER to zegarek inspirowany naszą planetą. Ma również wszystkie zalety, za jakie cenią markę ich klienci.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Produkty tematyczne są popularne. Jeśli do tego są to produkty praktyczne, to cieszą się jeszcze większą popularnością. Na przykład zegarki tematyczne.

Zobacz wideo Pod maską luksusowego Porsche przemycał zegarki na Ukrainę

G-SHOCK wypuścił zegarek, który inspirowany jest planetą ziemią. W modelu GM-110 charakterystyczna dla producenta masywna tarcza, została pokryta niebieską jonową powłoką. Na ramce ze stali nierdzewnej widoczna jest grafika, która przypomina widok Ziemi z kosmosu. Oceany, chmury na bezelu oraz nadruk lądów nadają charakteru. Z kolei wskaźnik ma kształt satelity.

Specjalny system wstrząsoodporny chroni zegarek przed uderzeniami i wstrząsami, a obudowa przed polem magnetycznym. Grube szkło mineralne, którym pokryta jest tarcza zabezpiecza ją przed zarysowaniami. Dodatkowo obudowa została poddana tzw. procesowi platerowania jonowego, co zapewnia odporność na rysy.

Automatycznie podświetlana dioda, aktywuje się, gdy jest mało światła w otoczeniu, dzięki czemu z zegarka można korzystać przy słabym oświetleniu.

Zegarek posiada poza wyglądem również wiele funkcji: stoper, timer, automatyczny kalendarz, możliwość wyświetlenia czasu w różnych krajach i strefach czasowych oraz ustawienia pięciu, niezależnych alarmów dziennych.

G-SHOCK GM-110 jest również wodoszczelny do 20 barów, dlatego nadaje się nawet do nurkowania.

G-SHOCK-110EARTH-1AER to zegarek, dla których nasza planeta jest bliska sercu, a do tego żyją aktywnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.