Stylowo już od najmłodszych lat, czyli najtańszy Bentley na rynku.

Brytyjski producent aut luksusowych tworzy sobie bazę klientów już od pierwszych chwil ich życia. Bo tak się wychowuje wiernych fanów marki.

Wiele firm motoryzacyjnych w swojej ofercie ma różnego typu akcesoria i gadżety, które można kupić w sklepach zlokalizowanych w firmowych salonach. Inne są sprzedawane przez inne firmy na zasadzie licencji. Można kupić niemal wszystko: od najdrobniejszych rzeczy jak długopisy, pamięci przenośne, przez ubrania, w tym obuwie, kurtki i parasole, po nawet po meble i miski dla naszych zwierzęcych kompanów.

Oddzielną gałęzią są produkty przeznaczone dla dzieci i nie jest to nic dziwnego czy nadzwyczajnego. Dorośli fani marki chcą by również ich pociechy również odziedziczyły zamiłowanie do marki albo po prostu by wszystko współgrało razem z ich „zabawkami”. Dla takich osób powstał najnowszy Bentley – najtańszy i zarazem najmniejszy ich pojazd, którym może jeździć człowiek.

Bentley Trike, czyli elegancki trójkołowiec

Bentley Trike to trójkołowiec przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia, do co najmniej 36 miesiąca. To, co wyróżnia go na tle innych podobnych pojazdów to oczywiście marka. Sławne skrzydlate B znajduje się tam gdzie być powinno, czyli na przedzie, a nazwa Bentley widnieje po bokach głównej ramy. Dla tych, którym marzy się, aby trójkołowiec dziecka był tego samego koloru, co ich Bentley jest dobra wiadomość – w ofercie znalazła się ta sama gama kolorystyczna, co samochodów.

Elektryczne hulajnogiGdzie można jeździć elektrycznymi hulajnogami? Za przejazd po ścieżce rowerowej grozi 500 zł mandatu, a po chodniku?

Bentley TrikeBentley Trike Bentley Media

Bentley Trike – funkcje

Wózek Bentleya można przekształcić w 6 różnych form. Wszystko zależy od wieku dziecka i wzrostu. Już na samym początku użytkowania możemy obracać siedzenie tak by młody człowiek jechał przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Na siedzeniu również znalazło się logo Bentleya, a do utrzymania podróżującego tak by nic mu się nie stało zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa (które można dla wygody małego człowieka zdjąć w późniejszym użytkowaniu).

W trakcie rozwoju dziecka opiekun ma możliwość zdemontowania kolejnych elementów wyposażenia, tak by było wygodniej dziecku w użytkowaniu.

Bentley Trike poza wspomnianymi pasami bezpieczeństwa posiada jeszcze:

  • Składany daszek, który po czasie jak zajdzie potrzeba można zdemontować
  • Zdejmowana osłona bezpieczeństwa
  • Pałąk do kierowania trójkołowcem przez rodzica
  • Obrotowe siedzenie
  • Dodatkowe podnóżki również demontowane
  • Antypoślizgowe pedały
  • Błotniki
  • Tylny hamulec
  • Regulowane oparcie

Cena Bentleya Trike to 395 funtów, czyli na złotówki to ponad 2 tysiące złotych. Spora cena, ale auta tej marki również nie należą do najtańszych.

Bentley TrikeBentley Trike Bentley Media

Zobacz wideo
Więcej o: