Teraz można kupić samochód używany w leasingu. BMW gwarantuje wartość końcową

Do tej pory zakup samochodu w leasingu był możliwy tylko w przypadku nowych aut. Teraz BMW Financial Services wprowadza pierwszą na polskim rynku ofertę finansowania samochodów używanych z gwarantowaną wartością końcową.

Po raz pierwszy w Polsce klienci mogą skorzystać z formy zakupu samochodu używanego, która zyskała w ostatnich latach ogromną popularność przy zakupie nowych aut. Teraz oferta BMW i MINI Comfort Lease dostępna jest również dla samochodów używanych. To forma leasingu dla przedsiębiorców i osób prywatnych, która dla nabywcy oznacza niskie raty, łatwe procedury i wygodne opcje zakończenia umowy z możliwością wyboru kolejnego samochodu, zwrotu obecnego lub przejęcia go na własność.

BMW Financial Services oferuje klientom leasing, kredyt i ubezpieczenie komunikacyjne. Jedna z najpopularniejszych form finansowania – BMW Comfort Lease – została rozszerzona także na samochody używane pochodzące z krajowej sieci dealerów marek MINI i BMW. To pierwsza tego typu oferta finansowania pojazdów używanych w Polsce.

Zobacz wideo

Miesięczne raty w przypadku takiego finansowania są wyraźnie niższe niż przy tradycyjnym leasingu lub kredycie. Wynika to z faktu, że spłacana jest tylko część wartości samochodu, która zużywa się w trakcie umowy, pozostała stanowi wartość końcową gwarantowaną przez BMW Financial Services. Co istotne, klient sam podejmuje decyzję co zrobi dalej – może oddać pojazd wymieniając na kolejny, wykupić, pokrywając jednorazowo wartość końcową lub rozłożyć ją na kolejne raty.

Zasady leasingu na samochód używany

BMW Comfort Lease na samochody używane jest odmianą leasingu, w którym na podstawie wybranego modelu BMW lub MINI, deklarowanego okresu użytkowania oraz prognozowanego przebiegu, określana jest wartość końcowa pojazdu. Co więcej – wysokość opłaty wstępnej nie przekracza 35% wartości pojazdu, a umowę można zawrzeć na okres od 2 do 5 lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.