Do 50 tys. zł w kieszeni? Kia wprowadza program dopłat, łączy się z "Moim elektrykiem"

Program Kia #GoElectric to ciekawa propozycja dla każdego, kto myśli nad zakupem samochodu elektrycznego. Zsumowane oszczędności mogą sięgnąć nawet 50 tysięcy złotych. O jakie samochody chodzi i jak ma działać ten program?

Program Kia #GoElectric to własny program marki dopłat do zakupu dwóch elektrycznych samochodów z roku modelowego 2021. Kii e-Niro, a więc praktycznego i modnego SUV-a oraz Kii e-Soul, czyli jednego z najoryginalniejszych aut na rynku. Program kierowany jest do osób, których przed przesiadką na elektryka powstrzymują głównie względy finansowe. Łączna wartość korzyści, które oferuje Kia, to ponad 22 tys. zł. Z kolei dopłaty Kii można łączyć z dotacjami w ramach rządowego programu „Mój elektryk", gdzie maksymalna dopłata to 27 tys. zł. Niektóre osoby oszczędzą więc nawet 50 tysięcy złotych.

Kia e-SoulOpinie Moto.pl: Kia e-Soul 64 kWh. Na czele nowej fali

Kia zachęca: zamień auto z silnikiem spalinowym na elektryczne o zasięgu do 455 km

To przede wszystkim te osoby powinny zainteresować się programem Kia #GoElectric, na który składa się kilka promocji. Nie dość, że poszczególne korzyści łączą się w nim ze sobą, to również łączą się z rządowym programem dopłat. W efekcie na zakupie samochodu elektrycznego marki Kia oszczędzić można nawet 50 tys. złotych

- czytamy w oficjalnym komunikacie. Ceny obydwu elektryków stają się naprawdę okazyjne. 204-konny e-Soul z zasięgiem 452 km w bogatej wersji L z pakietem technologicznym, pakietem stylistycznym wnętrza oraz dwutonowym nadwoziem trzeba zapłacić 133 156 zł. Elektrycznym Niro w wersji L z pakietem technologicznym i lakierem metalicznym oraz z silnikiem o mocy 204 KM i akumulatorem o pojemności energetycznej 64 kWh, który zapewnia zasięg do 455 km, można wyjechać z salonu za 137 155 zł.

Zobacz wideo Testujemy nową Kię Sorento. SUV-a, który zmienia zasady gry nie tylko w swojej klasie

Kia #GoElectric w czterech punktach

 1. 7 700 zł premii za odkup używanego auta z silnikiem spalinowy.
  Musimy być właścicielem lub współwłaścicielem samochodu przez min. sześć miesięcy. Auto używane dowolnej marki musi mieć ważne – polisę ubezpieczeniową i badanie techniczne.
 2. 1 775 zł rabatu, czyli aż 50%, na zakup ładowarki Kia Charge Home.
  Wallbox Kia Charge Home zapewnia nawet 5-krotnie szybsze ładowanie niż ze zwykłego gniazdka 230 V i daje możliwość korzystania z preferencyjnej taryfy nocnej.
 3. Do aż 13 800 zł rabatu, 7% wartości auta, dla uczestników programu Kia Eco Drivers.
  Z programu mogą skorzystać osoby, które na swojej posesji zamontowały instalację fotowoltaiczną. 13 800 zł wynosi maksymalny rabat na zakup e-Niro, w wypadku e-Soula maksymalna korzyść to 13 400 zł.
 4. Dodatkowe korzyści przy wyborze finansowania, które zapewnia Kia Finance.
  Atrakcyjne produkty finansowe łączą się z pozostałymi elementami pakietu Kia #GoElectric i obejmują, do wyboru: Kia Credit (finansowanie w formie standardowego kredytu, kredytu z karencją w spłacie oraz kredytu z ratą balonową), Kia For You (wynajem długoterminowy dla klientów indywidualnych z niską ratą)

Kia e-Niro 2020Kia e-Niro 2020 Kia

Więcej o: