Kultowy Mini Cooper z dodatkowym wyposażeniem za... 0 zł

Brytyjska legenda wskrzeszona przez BMW jest jednym z najciekawszych samochodów na rynku dla fanów ceniących świetne właściwości jezdne. Poza gokartowym charakterem, oferuje teraz bogate wyposażenie dostępne za 0 złotych. Obok takiej promocji nie można przejść obojętnie!

Mini to samochód jedyny w swoim rodzaju. Na drodze wyróżnia się wyjątkową stylizacją, w której nowoczesność miesza się z brytyjskim retro stylem, a na nawiązania do legendarnego pierwowzoru natkniemy się na każdym kroku. W 5-drzwiowej odmianie sprawdzi się również jako auto rodzinne. Oferuje sporo miejsca w kabinie i przestrzeń na niemały bagaż. Wymagający użytkownicy docenią też wysokiej jakości materiały wykończeniowe i detale stanowiące o unikatowości tego modelu.

Ekran systemu multimedialnego (możemy nim sterować i dotykiem, i pokrętłem) wpisano w połyskujący różnymi kolorami okrąg. Okrągłe są także nawiewy, klamki, kierownica (nie ma mowy tu o "sportowym" spłaszczeniu) i retro zegary przed oczami kierowcy. Klimatu wnętrzu dodają także przełączniki żywcem wyciągnięte z myśliwców. Dzięki nisko umieszczonemu fotelowi, mięsistej kierownicy i nienagannej ergonomii, w Mini można poczuć się jak za sterami wyścigowego gokarta. Oliwy do ognia dodają świetne właściwości jezdne.

Personalizacja na pierwszym planie 

Jak przystało na premium, Mini można dowolnie personalizować. Setki rozmaitych dodatków sprawiają, że trudno o drugi taki sam egzemplarz na drodze. Mało tego. Dzięki kampanii promocyjnej, wiele elementów z wyposażenia opcjonalnego można otrzymać za 0 złotych. W zależności od wybranej specyfikacji, lista pokładowych udogodnień może być bardzo długa. Szczegóły oferty znajdziesz w tym miejscu.

Bogaty wachlarz dodatków

Pośród elektronicznych udogodnień i tych podnoszących bezpieczeństwo, znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji. Oto tylko wybrane z nich:

- automatyczna skrzynia biegów

- bezkluczykowy dostęp do auta i uruchamianie silnika przełącznikiem

- ogrzewane fotele

- czujniki cofania

- LED-owe reflektory

- automatyczna klimatyzacja

- system nawigacji analizujący aktualne natężenie ruchu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij w poniższy link.