Pomysły na prezenty dla zmotoryzowanych

Szukasz pomysłu na prezent z okazji urodzin czy innej okazji dla miłośnika motoryzacji? Wybraliśmy kilkanaście najciekawszych opcji, które przypadną do gustu każdemu fanowi czterech kółek.

Przejażdżka po torze

Wybór jazd jest naprawdę duży, dzięki czemu możemy spełnić marzenia niejednego miłośnika motoryzacji. Od przejażdżki po torze luksusowym Lamborghini aż po survivalowy przejazd Jeepem w bardziej wymagającym terenie. Dla osób żądnych największych wrażeń możemy zakupić nawet przejazd czołgiem. 

Przejażdżka po torzePrzejażdżka po torze fot. materiały partnera

Akcesoria do smartfona

Chociaż w samochodzie nie zaleca się zbyt aktywnego używania smartfona, to dzięki niedrogim gadżetom korzystanie z niego będzie wygodniejsze i bezpieczniejsze podczas jazdy. Możemy na prezent wybrać słuchawkę bluetooth lub zestaw głośnomówiący. Dobrym pomysłem będzie także porządnej jakości uchwyt na smartfon czy ładowarka samochodowa. Ciekawym prezentem może okazać się też smartwatch, który można skonfigurować tak, by odbierał powiadomienia z telefonu czy służył jako zestaw głośnomówiący. 

Akcesoria do smartfonaAkcesoria do smartfona kolaż redakcja, materiał partnerów

Przydatne sprzęty do samochodu

Jeżeli możesz sobie pozwolić na droższy prezent, to może warto zainwestować w przydatne akcesoria samochodowe. Dobrym wyborem będzie nawigacja, rejestrator jazdy czy CB radio. To bardzo przydatne urządzenia, które doceni każdy kierowca, chociaż koszt dobrego sprzętu to zazwyczaj kilkaset złotych. Możesz też pomyśleć, by na taki prezent zrzucić się z pozostałymi gośćmi, dzięki czemu będziecie mogli sprezentować obdarowywanemu lepszej jakości sprzęt. 

Przydatne sprzęty do samochoduPrzydatne sprzęty do samochodu kolaż redakcja, materiały partnerów

Gadżety dla zmotoryzowanych

Wśród dobrych pomysłów na prezent dla zmotoryzowanych i wszystkich miłośników motoryzacji nie można zapomnieć także o gazetach. Koszulki, kubki, breloczki do kluczyków - to wszystko może być świetnym prezentem. Tego typu rzeczy są niedrogie, a przy tym mogą stać się nietuzinkowym, ciekawym upominkiem. Jeżeli jednak wolimy wybrać coś praktyczniejszego, to można także pomyśleć o kosmetykach samochodowych, niewielkim odkurzaczu do auta czy zestawie kluczy. Poniżej wybraliśmy kilka naszych typów. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA