Rodzinny samochód o sportowym charakterze. Ford S-MAX kusi unikalnymi cechami

Wyróżnia go świetna stylistyka, przestronne i przemyślane wnętrze, a do tego oszczędne jednostki napędowe. Ford S-MAX to unikalna i niemal bezkonkurencyjna propozycja, którą dzisiaj bierzemy pod naszą lupę.
Ford Ford S-MAX

To jedyne takie auto

Ford S-MAX to unikalna rodzinna propozycja, którą stworzono z myślą o osobach poszukujących przestrzeni. Samochód tego typu nie musi być nudny. Stylistyka jest odważna, a S-MAX przyciąga wzrok. Sportowe linie sprawiają, że samochód prezentuje się doskonale w każdych warunkach i zdecydowanie wyróżnia się z tłumu innych pojazdów. Co ważne, ta sportowa linia nie ogranicza pojemności bagażnika oraz nie wpływa na mniejszą ilość miejsca na tylnej kanapie.

Ford Ford S-MAX

Rodzina na swoim

Osoby, które mają trójkę małych dzieci, często stają przed ogromnym wyzwaniem dotyczącym zakupu nowego auta. Okazuje się bowiem, że znalezienie samochodu oferującego wystarczającą ilość miejsca dla trzech fotelików jest wyzwaniem. Ford S-MAX jest tutaj jednym z najlepszych wyborów - nie tylko pomieści taki zestaw, ale jest też wyposażony w mocowania ISOFIX na każdym miejscu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dzieci podróżują w komforcie i przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa.

Ford Ford S-MAX

Siedem miejsc, dużo miejsca na bagaże

Niektórzy od czasu do czasu potrzebują także dodatkowych dwóch miejsc siedzących. Dla nich przygotowano siedmioosobowy wariant S-MAX-a, który sprawdzi się w takich przypadkach. Przy pięcioosobowej konfiguracji możemy z kolei liczyć na ogrom przestrzeni w bagażniku. Aż 1055 litrów pojemności do dachu sprawia, że długie wakacje czy wyprawa na narty to żaden problem - zapakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy nie będzie wymagało kombinowania ani inwestowania w boks dachowy.

Ford Ford S-MAX

Świetne właściwości jezdne i wysoki poziom bezpieczeństwa

Ford S-MAX bazuje na platformie z modelu Mondeo. Dzięki temu ten duży i rodzinny samochód zachował świetne właściwości jezdne swojego kuzyna. To bez wątpienia najlepiej prowadzący się van. Co więcej, poza napędem na przednią oś, S-MAX oferuje także inteligentny napęd na cztery koła. To z kolei świetne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują wyższego poziomu bezpieczeństwa lub mieszkają i jeżdżą w miejscach, gdzie często trzeba pokonywać zaśnieżone lub mokre drogi.

Ford Ford S-MAX

Doskonałe silniki

Pod maską Forda S-MAX znajdziemy świetny zestaw wysokoprężnych jednostek napędowych. To doskonały wybór do takiego auta - niskie zużycie paliwa idzie tutaj w parze z dynamiką, co przydaje się podczas wypraw załadowanym samochodem. Warto też wspomnieć, że niebawem ofertę tego modelu zasili nowa hybryda - to jednostka o mocy 190 KM, połączona ze skrzynią eCVT, przekazująca moc na przednią oś. Jej zaletą będzie niskie zużycie paliwa, zwłaszcza podczas typowo miejskiej jazdy.

Ford Ford S-MAX

Ford S-MAX nie jest drogi

Na ten model oferowany jest aktualnie bardzo atrakcyjny rabat w wysokości 20 000 zł. Do tego auto można kupić w atrakcyjnym finansowaniu Ford Opcje, dzięki któremu miesięczne raty są bardzo rozsądne. W takim przypadku za auto zapłacimy tylko 1259 zł miesięcznie. Co więcej, marka proponuje też promocyjne ubezpieczenie od 2,70%. Tym samym zakup jest przyjazny dla naszego portfela i pozwala cieszyć się nowym S-MAX-em bez problemu w postaci wysokich miesięcznych rat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.