Rodzinny, elegancki, wszędobylski. Hyundai Santa Fe zaskakuje wszechstronnością

Hyundai jako marka zmienia się z roku na rok. Najnowsza generacja modelu Santa Fe zaskakuje niezwykłą użytecznością i unikalnym stylem. Dodatkowo teraz dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Przejrzeliśmy ofertę.
Hyundai Santa Fe 2019 Hyundai Santa Fe 2019 fot. Hyundai

Do biura i na wakacje

Hyundaiowi udało się stworzyć dużego SUV-a, który łączy w unikalny sposób elegancję oraz wysoką praktyczność. Nowy język stylistyczny marki idealnie pasuje do masywnej bryły tego auta. Jest ona nie tylko elegancka, ale także ma w sobie cechy klasycznego auta terenowego. A wszystko to skrywa duże i przestronne wnętrze, które pomieści nawet siedem osób. Co więcej, cały kokpit cieszy świetnym wykończeniem i równie dobrym stylem. Tym samym Hyundai Santa Fe to wszechstronna propozycja. Tym autem przyjemnie jeździ się do biura jak i na wakacje z rodziną, wybierając nieutwardzone drogi.

Hyundai Santa Fe 2019 Hyundai Santa Fe 2019 fot. Hyundai

Mocne silniki, mądry napęd

Pod maską Hyundaia Santa Fe można znaleźć dwie wersje jednostki 2.0 - 150 i 185-konną. Każda z nich łączy niskie zużycie paliwa z dobrą dynamiką. Model ten oferowany jest z 6-biegową manualną przekładnią lub 8-biegowym automatem - i to ta druga opcja zdaje się być najlepszym typem do takiego samochodu. Warto nadmienić, że Hyundai Santa Fe posiada szereg nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. W tym aucie zastosowano jeden z najbardziej zaawansowanych układów monitorowania martwej strefy. Przy zmianie pasa załącza się dodatkowa kamera, która przekazuje obraz na ekranie zegarów. W ten sposób kierowca ma sto procent pewności, że może bezpiecznie wykonać manewr. W Santa Fe nie zabrakło też aktywnego tempomatu, układu czytającego znaki drogowe czy zaawansowanego napędu na cztery koła. Ten ostatni w zależności od wybranego trybu pracy silnika dopasowuje swoje działanie, zapewniając należytą trakcję lub starając się wpłynąć na obniżenie zużycia paliwa.

Hyundai Santa Fe 2019 Hyundai Santa Fe 2019 fot. Hyundai

Hyundai to jakość

Droga, którą przebył Hyundai w ostatnich latach jest niezwykła. Kiedyś marka ta spotykała się z wieloma negatywnymi komentarzami. Teraz Koreańczycy wytyczają trendy i niezmiennie uznawani są za liderów jakości. Potwierdzają to najróżniejsze międzynarodowe testy i audyty, w których Hyundai często bije na głowę wielu japońskich konkurentów.

Hyundai Santa Fe 2019 Hyundai Santa Fe 2019 fot. Hyundai

Zakup nie boli

Hyundai Santa Fe posiada także rewelacyjną ofertę finansową. Aktualnie producent proponuje upust w wysokości aż 25 000 zł, połączony z premią za odkup używanego auta w wysokości 3 000 zł. Wszystko to można skompilować z promocyjnym finansowaniem oraz ubezpieczeniem o wartości 2,99% ceny auta. Wszystkie szczegóły znajdziecie w linku poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.