Flagowa limuzyna Skody ma nowy cennik. Teraz do kupienia w wyjątkowej cenie na wyprzedaży rocznika

Czeski flagowiec jest jednym z najmocniejszych graczy w segmencie D. Wyróżnia się gabarytami, przestrzenią w kabinie, elektronicznymi gadżetami i mocnymi silnikami. Teraz dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
Skody Superb 2018 Skody Superb 2018 fot. Skoda

Suma korzyści

Skoda przygotowała specjalną ofertę. Flagowy model można teraz kupić zdecydowanie taniej. Skoda Superb z roku modelowego 2019 dostępna jest z upustem do 14 000 złotych. Warto też sprawdzić ofertę leasingową, bo czeska limuzyna dostępna jest już od 812 złotych miesięcznie.

Skoda Superb Skoda Superb fot. Skoda

Długa lista wyposażenia

Ogromne rozmiary nadwozia przekładają się na przestrzeń wewnątrz. Zarówno z przodu jak i z tyłu nie zabraknie miejsca nawet koszykarzom. Wielki jest też bagażnik. W kombi mieści 660 litrów, a po złożeniu asymetrycznych oparć - aż 1950 litrów. Warto dodać, że ładowność auta wynosi 640 kilogramów. Ponadto bardzo długa jest lista wyposażenia. Już w standardowej odmianie Active możemy liczyć na:

- przednie i boczne poduszki powietrzne, a także kurtyny;
- poduszkę chroniącą kolana kierowcy;
- hamulec antykolizyjny;
- czujnik deszczu;
- komputer pokładowy z dużym ekranem;
- automatyczną klimatyzację regulowaną w dwóch strefach;
- regulację wysokości przednich foteli;
- tempomat.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K fot. Skoda

Bogactwo jednostek napędowych

Poza bogatym wyposażeniem Skoda oferuje także szeroki zakres silników. Benzynowe dysponują mocą od 150 do 272 koni mechanicznych. Można je połączyć z automatyczną, dwusprzęgłową przekładnią. Najmocniejsza wersja ma też wydajny napęd na obie osie. Diesle to propozycja dla oszczędnych. 2.0 TDI generuje 150 i 190 KM. Mocniejszy wariant przyspiesza do setki w 8 sekund i rozpędza się do 228 km/h. Zużywa przy tym zaledwie 6 litrów paliwa w średnim rozrachunku.

Skoda Superb Skoda Superb fot. Skoda

Klasa sama dla siebie

Wyrazisty design, atrakcyjnie zaprojektowane detale i rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu dostępne były jedynie w klasie premium. Superb występuje jako liftback i przepastne kombi. Rodzinna wersja mierzy 485,6 centymetra długości, 186,4 szerokości i 147,7 wysokości. To wystarczy, by być jednym z największych przedstawicieli gatunku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.