Samochód jako mobilne biuro

Auto w firmie to bardzo rozległy temat. Samochody służbowe pełnią rolę aut reprezentacyjnych, dostawczych czy do przewozu osób. Coraz większą popularność z racji częstszych podróży służbowych zyskują też pojazdy zaadaptowane na mobilne biura
Renault Espace Renault Espace fot. Renault

Zawsze w kontakcie

To bardzo dobre rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w trasie podczas wyjazdów służbowych, a także dla tych, którzy potrzebują mieć namiastkę prawdziwego biura w dowolnym miejscu i czasie, dokąd mają zamiar pojechać. Takie pojazdy interwencyjne często możemy spotkać w policji, straży pożarnej czy straży granicznej, ale nie tylko. Do tej roli najlepiej nadają się większe minivany i minibusy, które są pojemne i nie wymagają zbyt dużych modyfikacji. Ale to nie jedyne możliwości na rynku.

Obecnie, czyli w czasach nowoczesnych technologii, dużej popularności urządzeń mobilnych i dostępu do szerokopasmowego Internetu, namiastkę biurowych warunków można bardzo szybko stworzyć praktycznie w dowolnym samochodzie, ale to wariant minimum. Bardziej wymagający pracownicy mobilni mają naprawdę wiele możliwości, które oferują sami producenci samochodów, jak i firmy wyspecjalizowane w tym zakresie.

Renault Trafic Renault Trafic fot. Renault

Vany/minibusy

Samochody pokroju Renault Trafic, Volkswagena Multivana czy prestiżowego Mercedesa Viano idealnie nadają się do pełnienia funkcji biura samochodowego. Te pojazdy w wybranych wersjach wyposażenia dysponują wyjmowanymi i obrotowymi fotelami, więc kabinę można szybko i łatwo dopasować do aktualnych potrzeb. Do wykorzystania są też przesuwane konsole z rozkładanym stolikiem.

Mercedes Grand Edition Viano Avantgarde Mercedes Viano

 

Renault Traficfot. Renault

Zdjęcie Garmin Dezl 560LT Europa Zdjęcie Mio MOOV 500 Zdjęcie MANTA GPS560 Europa
Garmin Dezl 560LT Europa Mio MOOV 500 MANTA GPS560 Europa
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ?
Podstawowe informacje
Producent Garmin MIO Manta
Parametry techniczne
Przekątna ekranu 5 cali 4,7 cala 5 cali
Pamięć 1536 MB 512 MB 1800 MB
Funkcjonalności urządzenia
Bluetooth Tak Nie Nie
dane dostarcza:
Renault Master Renault Master fot. Renault

Duże samochody dostawcze

Jeszcze większe możliwości konfiguracji i dostosowania do potrzeb mobilnego biura oferują duże samochody dostawcze, które są po prostu najprzestronniejsze. Tylną pakę można specjalistycznie zabudować, tworząc z niej namiastkę normalnego biura z biurkiem i szafkami na dokumenty. Takie pojazdy można spotkać np. we flotach policji i Instytutu Transportu Drogowego.

Renault Masterfot. Renault

Zdjęcie Głośniki PA montowane w pokrywie, 160 mm Zdjęcie Magnat Car Fit Style 102 Zdjęcie PIONEER TS-A6923i
Głośniki PA montowane w pok... Magnat Car Fit Style 102 PIONEER TS-A6923i
Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ? Porównaj ceny ?
źródło: Okazje.info
Brabus 850 6.0 Biturbo iBusiness Brabus 850 6.0 Biturbo iBusiness fot. Brabus

Limuzyny

Na koniec przygotowaliśmy propozycję dla tych, którzy nie liczą się z kosztami. Czas to pieniądz, więc muszą być szybko w pracy, np. po wylądowaniu samolotu. Brabusem 850 6.0 Biturbo iBusiness z 850-konnym silnikiem 5.5 V8 biturbo dojadą do biura w ekspresowym tempie, mając w międzyczasie możliwość skorzystania z komputera z dostępem do Internetu. A to wszystko w iście królewskich warunkach.

Brabus 850 6.0 Biturbo iBusiness fot. Brabus

Zdjęcie Alpine TME-M680 Zdjęcie NEXTBASE Next 9 Lite Duo Zdjęcie Sony XAV-63
Alpine TME-M680 NEXTBASE Next 9 Lite Duo Sony XAV-63
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.