Sprzątać czy nie sprzątać...

...oto jest pytanie. Ponad 1/3 Czytelników Moto.pl głosujących w naszym sondażu w ogóle nie sprząta w samochodzie

Sposób na szybkie porządki w samochodzie? Wilgotne ściereczki do mebli i szkła lub... dziecięcej skóry. Delikatnie czyszczą i pozostawiają matową powierzchnię. Te drugie nadają się nawet do skórzanej tapicerki.

A dokładnie 37 proc., czyli 2774 osoby spośród 7576, które zagłosowały w zabawie. Nieco mniej, bo 27 proc., sięga po szmatkę i odkurzacz kilka razy w roku. Niespełna 20 proc. osób zadeklarowało, że czyni to raz w roku, a 18 proc. - dla odmiany - sprząta w aucie raz w tygodniu.

Jak często czyścisz wnętrze swojego auta?

37% - nigdy, i tak się pobrudzi (2774) 27% - jak tylko się zakurzy, kilka razy w roku (2012) 19% - raz do roku, zazwyczaj na wiosnę (1459) 18% - raz na tydzień - obowiązkowo (1331)

Liczba oddanych głosów: 7576

Na Moto.pl wielokrotnie poruszaliśmy tematykę związaną z pielęgnacją auta. Pisaliśmy już o tym, jak nie myć samochodu , przybliżaliśmy Wam podstawy car detailingu , radziliśmy, jak uporać się z zaparowanymi szybami i owadami na przednim pasie . W tym sezonie czas na kolejne materiały, m.in. na temat woskowania oraz czyszczenia skórzanej tapicerki.

A Wy jak często sprzątacie w samochodzie? Lubicie to robić? Czekamy na komentarze, dziękujemy za Wasze głosy i zapraszamy do udziału w kolejnych sondażach.

ZOBACZ TAKŻE:

Kalendarz serwisowy Twojego auta

Najdroższa myjnia samochodowa na świecie - WIDEO

Seat Leon - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.