Pagani Zonda 'Lego Edition'

Na sklepowych półkach z duńskimi klockami pojawi się niedługo nowy zestaw. Będzie on umożliwiał zmontowanie własnego Pagani Zonda C12 S

Przez sporą część mojego dzieciństwa jednym z marzeń odnośnie zabawek był zestaw Lego Technic. Z zazdrością patrzyłem na moich rówieśników uwiecznionych na zdjęciach katalogowych bawiących się technicznymi zestawami. Dysponując odpowiednimi częściami mógłbym spróbować zbudować model Ferrari F40, lub Cizeta Moroder V16. Niestety te czasy minęły, ale fascynacja sportowymi superszybkimi bolidami na szczęście nie.

Twórcą żółtej Zondy jest Firas Abu-Jaber. Dzięki niemu każde dziecko będzie w stanie zbudować swoje własne Pagani z gotowego zestawu. Najpierw przyjemność budowania, potem oglądania dumnie prezentującego się na półce modelu. Na uwagę zasługuje wnętrze, oraz takie szczegóły, jak charakterystyczny dla samochodów tej marki wydech, czy mocowanie centralnie umieszczonej wycieraczki przedniej szyby. Oglądając zdjęcia co chwilę odkrywa się coś nowego. Zapraszamy do galerii .

Automatyczna skrzynia biegów z LEGO | Wideo

Salon Genewa 2011 | Pagani Huayra

Śmierć Zondy! | Galeria Pagani Huayra

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.