Polska trzecim rynkiem Mitsubishi...

...na Starym Kontynencie. Od stycznia do listopada polski oddział Mitsubishi sprzedał 8 658 aut i uplasował się na trzecim miejscu w Europie za Niemcami i Wielką Brytanią, wyprzedzając m.in. Hiszpanię

Od stycznia do listopada br. Japończycy sprzedali na Starym Kontynencie 125 977 aut Mitsubishi - o 13% więcej niż w tym samym okresie 2009 roku. Najwięcej, bo aż 21 700 sztuk kupili Niemcy, na drugim miejscu plasuje się Wielka Brytania (17 542 samochody), a polscy klienci kupili 8 658 samochodów. Kolejne kraje to: Hiszpania, Izrael, Włochy, Holandia, Norwegia, Szwecja i Francja.

Najpopularniejszym modelem Mitsubishi na Starym Kontynencie jest Colt, drugie miejsce zajmuje Lancer, a następne: Outlander, L200, ASX i Pajero. Outlander, L200 i Pajero zanotowały odpowiednio 26-, 31- i 23-procentowy wzrost sprzedaży.

15. rocznica powstania firmy

Ten rok jest dla nas naprawdę udany - sprzedamy najwięcej aut w naszej historii, a Outlander i L200 są bestsellerami w swoich segmentach. To niezwykle miły akcent w 15. rocznicę urodzin MMC Car Poland. Dziękuję naszym klientom za zaufanie, a pracownikom naszej firmy i wszystkich stacji dilerskich za wytężoną pracę i zaangażowanie, bez których takie sukcesy nie byłby możliwe - podkreśla Arkadiusz Tomala, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Mitsubishi.

Firma MMC car Poland powstała 14 grudnia 1995 roku. Do tej pory sprzedała niemal 50 000 nowych samochodów spod znaku trzech diamentów. Dzisiaj sieć dilerska Mitsubishi w Polsce składa się z 41 salonów i 43 punktów serwisowych, w których zatrudnienie znajduje 1000 osób.

Mitsubishi i-MIEV - pierwsza jazda

Mitsubishi Lancer 1.8 Sportback - ZA KIEROWNICĄ

Mitsubishi Lancer - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA