Wygraj zimówki w konkursie Pirelli... Znowu!

Chcesz wygrać komplet zimówek i inne cenne nagrody? Wystarczy, że wyślesz nam propozycję hasła reklamowego promującego zmianę opon przed sezonem zimowym. To już ostatni dzwonek - konkurs trwa do 28 listopada

13 października ruszyła na Moto.pl specjalna sekcja "Zdążyć przed zimą", przygotowana wspólnie z Pirelli. Zima zbliża się wielkimi krokami, czas więc pomyśleć o sezonowej wymianie opon i przygotowaniu auta tak, by nie zawiodło w mroźne dni. Meteorolodzy zapowiadają w końcu zimę stulecia. Jak dobrać opony? Czy zimą można jeździć na oponach letnich lub całorocznych? Jak zadbać o lakier auta? Co sprawdzić w samochodzie przed mrozami? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie właśnie tutaj.

Ale to dopiero początek atrakcji. Dla wszystkich Czytelników przygotowaliśmy również sondaże i konkursy, w których wygrać można komplety opon Pirelli o wartości do 2 tys. zł, walizki Pirelli oraz zestawy gadżetów: termosy, czapki i koszulki. W pierwszej zabawie prosiliśmy Was o odpowiedź na pytanie, kiedy i dlaczego warto wymienić opony zimowe. Wyniki znajdziecie tutaj .

Wygraj opony zimowe Pirelli!

15 listopada ruszył drugi konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać nam propozycję hasła reklamowego promującego zmianę opon przed sezonem zimowym wraz z danymi teleadresowymi na adres: redakcja@moto.pl . Autor najlepszej wypowiedzi otrzyma komplet opon Pirelli o wartości do 2 tys. zł. Zdobywca II miejsca - walizkę Pirelli, a III miejsca - termos, czapkę i koszulkę.

Listę laureatów poznamy na początku grudnia. Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj . Nie czekajcie i weźcie udział w zabawie! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 listopada .

Zdążyć przed zimą z Pirelli - POWRÓT DO SEKCJI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.