Motocaina Cup | Kartingowy Puchar Kobiet

15 listopada w Warszawie rusza Motocaina Cup - pierwszy Kartingowy Puchar Kobiet. Gotowe do walki zawodniczki mile widziane!

Kartingowy Puchar Kobiet to impreza organizowana przez kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl wspólnie z centrum kartingowym N-Gine Grand Prix i Renault. Pierwsza z pięciu rund odbędzie się 15 listopada o godzinie 18 na torze kartingowym w warszawskim centrum handlowym Blue City.

Co zrobić, żeby wziąć udział w rywalizacji? Wystarczy jedynie chęć doskonalenia siebie oraz odrobina woli walki. Motocaina Cup to nie tylko wyścigowa jazda po torze, ale także okazja do spędzenia czasu w atmosferze pełnej sportowych emocji i adrenaliny.

Na najlepsze panie czekają wspaniałe nagrody. Zawodniczka, która zdobędzie największą ilość punktów we wszystkich pięciu eliminacjach Motocaina Cup, otrzyma możliwość wyjazdu zagranicę na imprezę Feel it i przejechania się bolidem Formuły 1!

Ponadto w kartingowym pucharze kobiet będzie można wygrać m.in. kursy doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Renault, Renault Laguna Coupe na dwa tygodnie, karnety do siłowni Pure oraz mnóstwo innych, atrakcyjnych nagród.

Kiedy, jak i gdzie? Kolejne rundy Motocaina Cup odbywać się będą raz w miesiącu, w poniedziałki od godziny 18. Każda runda składać się będzie z treningu oraz kwalifikacji, decydujących o ustawieniu na starcie do biegów finałowych. Im lepszy czas okrążenia, tym wyższa pozycja startowa. W finałach liczy się kolejność na mecie.

Organizatorzy przewidują podział na dwie klasy: amatorską i - dla pań z licencjami sportu samochodowego - klasę gości. Uroczysty finał pucharu oraz rozdanie nagród za cały cykl odbędzie się w Dzień Kobiet, 8 marca 2011 r. (wtorek). Program każdej eliminacji obejmuje: 8-minutowy trening, 8-minutowe kwalifikacje i blisko 10-minutowy wyścig.

Koszt udziału w jednej eliminacji wynosi 90 złotych (trening, kwalifikacje, wyścig). Zgłoszenia przyjmowane są do 14 listopada 2010 roku, a od momentu ich nadesłania, uczestniczce Motocaina Cup będzie przysługiwać specjalna zniżka na torze N-Gine Grand Prix. Dzięki temu można na wyjątkowych warunkach potrenować jeszcze przed rozpoczęciem zawodów!

Zapraszamy wszystkich do kibicowania paniom - wstęp bezpłatny.

Lokalizacja: trzeci poziom centrum handlowego Blue City, tor N-Gine Grand Prix Kiedy: 15 listopada 2010 roku, godzina 18.00 Więcej informacji: motocaina.pl

Marcin Sobolewski, źródło: motocaina.pl

Dziewczyny paryskich targów - ZOBACZ GALERIĘ

Volkswagen New Beetle - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA