Bentley Flying Spur Series 51

Series 51 to wersja limitowana odznaczająca się wyjątkowymi dodatkami. Od roku dostępna w sportowych Continentalach, teraz trafia także do Flying Spura

Wyjątkowa edycja nazwana Series 51 upamiętnia ważną datę w historii Bentleya. To właśnie w 1951 roku zostało założone pierwsze biuro projektowe marki. Jego szefem był w latach 50. John Blatchley, odpowiedzialny między innymi za linię pierwszych Continentali.

Seria 51 to 14 dodatków, z których klienci decydujący się na model Continental mogą opcjonalnie wybierać. W pierwszej kolejności są to nowe kolory wnętrza.

Każdy Series 51 Flying Spur jest od razu rozpoznawalny - przynajmniej w środku - gdzie zespół do spraw kolorów stworzył szeroki wachlarz trzykolorowych opcji wykorzystując całą paletę kolorów Bentleya - powiedziała Melinda June-Jenkins, manager odpowiedzialna za kolory

Oprócz nowych kolorów tapicerki klienci mają do wyboru jeszcze lepsze gatunkowo drewno egzotyczne, którym jest wykańczane wnętrze. Także aluminiowe dodatki różnią się od tych, które znajdziemy w zwykłych Flying Spurach.

Luksus to nie wszystko. Series 51 wyposażono w nowy system infotainment z dotykowym ekranem i pamięcią 30 GB. Na pokładzie znajdziemy też nawigację, DVD, czy złącze iPod.

Z zewnątrz zmiany nie są wielkie. Wersję specjalną poznamy po emblematach umieszczonych na przednich błotnikach. Wszystkie limuzyny Series 51 opuszczają fabrykę na specjalnych grafitowych obręczach o średnicy 19 cali. Dodatkowo jeśli klient uzna, że auto niewystarczająco wyróżnia się z tłumu, może zamówić dwubarwnie malowane nadwozie, gdzie innym kolorem zostanie pokryta maska, dach i tylna klapa.

ZOBACZ TAKŻE:

Aston Martin N420 | Wideo

Jaguar XF z pakietem Black Pack

Samochody: Bentley - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.