Bądź jak Vin Diesel

Volo Auto Museum z amerykańskiego stanu Illinois wystawiło na aukcje nietuzinkowy okaz. To Charger R/T z 1970 roku, którego w jednej z części serii "Fast and Furious" ujeżdżał sam Vin Diesel

Wszystko o samochodach marki Dodge: dane techniczne, opinie, ceny

W niektórych kręgach hollywoodzka seria o nielegalnych wyścigach i podziemnym świecie tuningu uchodzi za kultową. Organizatorzy aukcji liczą więc na to, że za filmowego Chargera uda im się zainkasować całkiem sporą sumę pieniędzy. Ile dokładnie? Panowie z Volo Auto Museum doszli do wniosku, że auto warte jest nawet 200 tys. dolarów. Dosyć sporo, biorąc pod uwagę, że podobne - choć bez filmowej przeszłości - auta można z łatwością kupić trzy, cztery razy taniej.

Przy tak wyśrubowanej cenie organizatorzy aukcji mogliby mieć problem ze znalezieniem kupca, dlatego postanowili ustawić poprzeczkę na nieco bardziej rozsądnym pułapie. Auto może być Wasze za jedyne 129 998 dolarów! Nie mamy wątpliwości, że znajdzie się miłośnik filmowej serii skłonny wyłożyć taką sumę tylko po to, by jeździć autem, w którym fotel kierowcy wygniatał sam Vin Diesel.

Tutaj znajdziecie link do aukcji. Zapraszamy też do galerii.

ZOBACZ TAKŻE:

Spadek po Viperze

Parking.moto.pl - samochody czekają na Ciebie

Więcej o:
Copyright © Agora SA