Hybryda całym ciałem

Co można zrobić z Toyoty Prius z rozbitym tyłem i pickupa po zderzeniu czołowym? Odpowiedź: można zrobić coś naprawdę paskudnego

Wszystko o Toyocie Prius - dane techniczne, ceny, opinie

Dotąd byliśmy zdania, że linii nadwozia Priusa nie da się popsuć. Okazuje się, że byliśmy w błędzie. Sprawcą tej bolesnej, światopoglądowej przemiany jest auto widoczne na zdjęciach. To dzieło mechaników z "Auto Be Yours", firmy mieszczącej się w Scottsburgu w amerykańskim stanie Indiana. Panowie najwyraźniej nudzili się podczas letniej przerwy i postanowili twórczo spożytkować leniwie płynące godziny. Czasem, mózg pozbawiony stymulacji staje się siedliskiem genialnych pomysłów, czasem... No właśnie.

Jak widać, twórcy nawet nie starali się ukryć, że ich maszyna została złożona z dwóch zupełnie różnych modeli. Przednia część monstrum, z silnikiem i kabiną pasażerską, pochodzi od Priusa. Dawcą tyłu, zaczynającego się w tym przypadku w bagażniku ekologicznej Toyoty , jest natomiast Subaru Baja - niedostępna na europejskim rynku odmiana Outbacka.

Nie ma dalej sensu strzępić języka, to po prostu trzeba zobaczyć. Zapraszamy do galerii pierwszego, prawdziwie hybrydowego Priusa.

ZOBACZ TAKŻE:

Toyota Prius PHV | Pierwsza jazda - ZOBACZ TUTAJ

Prius na ostro - ZOBACZ TUTAJ

Parking.moto.pl: samochody czekają na Ciebie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.